Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Řídil jsem se rozumem,“ reaguje Pirát na vysílání Ondřeje Novotného

„Řídil jsem se rozumem,“ reaguje Pirát na vysílání Ondřeje Novotného

Samuel Krištofič se rozhodl reagovat na vysílání Ondřeje Novotného, ze kterého měl pocit, že se ho promotér snažil tak trochu vykreslit, jako nevděčníka, zrádce a člověka, který se dal na stranu temnoty a zla. Zároveň znovu vysvětlil, proč přijal nabídku od organizace XFN na zápas s Petrem Karešem.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/15/ondrej-novotny-o-navratu-petra-karese-a-piratove-prestupu/


„Já jsem se na žádnou stranu nepřidal. Pokud jsem se přidal na něčí stranu, tak na vlastní stranu a na stranu své rodiny, hypotéky a dalších výdajů. To, že jsem se rozhodl pro standupový zápas pod XFN, neznamená, že budu na OKTAGON, Ondru nebo Pala házet špínu,“ vysvětlil Samuel Krištofič ve svém videu.

Pirát potvrdil, že od OKTAGONu dostal nabídku, dokonce by prý byla možnost nějakého standup zápasu ve spřátelené organizaci, ale ta prý byla několikanásobně nižší než nabídka od XFN, „Bylo to několikanásobně níž ohodnocené, než ten zápas v XFN. Řídil jsem se rozumem a čistě tím, co bude v tomto případě nejlepší. Odměna v XFN by měla být v několika desítkách tisíc euro. Myslím, že každý dokáže pochopit to, že si chce každý vydělat nějakou korunu pro sebe a své blízké. Každý se chce postarat o rodinu. Vykreslovat někoho, jako že se dal na stranu zla, přitom on (Ondřej Novotný) ví, že mám zdravotní problém. On ví, kolik mi nabídli za ten zápas. Tak mi to fakt přijde takové ne pěkné a správné.“


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/11/dohodnute-to-je-potvrdil-samuel-kristofic-souboj-s-karesem/


„Pamatuji si, když mi XFN nabízelo 50 000 euro za zápas s Vémolou a další dva zajímavě ohodnocené zápasy. V té době jsem volal Palovi a Ondrovi. S Palem jsem komunikoval. Dohodli jsme se a vymysleli jsme to tak, abych mohl zůstat,“ vrátil se Pirát k předchozím událostem. Minulý rok se totiž řešil jeho možný přestup do XFN, kde se nabízel souboj s Karlosem Vémolou. Pirát se však navzdory lukrativní nabídce rozhodl zůstat v OKTAGONu.

„XFN mi dalo podmínky, které věřím, že splní. Věřím, že to není to staré XFN. Můj sponzor se tam nějak stal spolu-majitelem. Je to čestný člověk, se kterým dlouhodobě pracuji, a se kterým vždy platilo, co se domluvilo“ neobává se Pirát, že by se zařadil mezi bojovníky, kterým XFN dluží.

Piráta v rámci XFN čeká souboj s Petrem Karešem, který se odehraje dle pravidel barmského boxu, tedy bez rukavic.

Úvodní foto via IG Samuel Krištofič

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *