Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Turnaj OKTAGON 15 má kompletní startovku

Turnaj OKTAGON 15 má kompletní startovku

Už za necelé 4 týdny nás čeká turnaj OKTAGON 15. Ten slibuje rekordní návštěvu, která by měla překonat i únorové UFC. Vše směřuje k tomu, aby šlo, nejen v rámci MMA a bojových sportů, o historickou akci, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Hlavním zápasem je teď už notoricky známý duel Karlos Vémola v Attila Végh. Akce však ani zdaleka nebude jen o souboji těchto titánů CZ/SK MMA scény. Startovka totiž nabídne hned celou řadu zajímavých zápasů.

Végh vs Vémola

Attila Végh vs Karlos Vémola

O tomto duelu se mluvilo doslova celé roky, ale až teď se ho konečně dočkáme. První český bojovník v UFC vs bývalý šampion organizace Bellator. Přední tváře CZ/SK MMA scény změří síly v hlavním zápase večera. Ten je vypsán na 3 kola po 5 minutách v polo-těžké váze. 

Michal Martínek vs Viktor Pešta

Michal Martínek vs Viktor Pešta

O možném souboji Martínek vs Pešta se mluvilo už v době, kdy se Pešta rozhodl, že svou další kariéru bude směřovat do OKTAGONu. Pak se však na tento duel tak trochu zapomnělo. Pešta totiž avizoval přestup do polo-těžké váhy, kde se chtěl utkat s Karlosem Vémolou. Nakonec je ale všechno jinak a my jsme tak dostali titulový souboj o šampiona těžké váhy.

Miloš Petrášek vs Joachim Christensen

Miloš Petrášek vs Joachim Christensen

Miloš “Meloun” Petrášek se po dvou prohrách v řadě s Jeremym Kimballem vrací zpět do boje. Na turnaji OKTAGON 15 ho čeká další UFC veterán. Tím je Joachim Christensen. Tomu se sice v poslední době moc nedařilo, ale s podobnou bilancí poprvé přijížděl i Kimball, a jak to nakonec dopadlo. Meloun potřebuje vyhrát, takže se určitě můžeme těšit na hodně zajímavou podívanou.

Mateusz Legierski vs Jakub Bahník

Mateusz Legierski vs Jakub Bahník

Reprezentant ASA gymu Jakub Bahník změří síly se zatím neporaženým Legierskim. Ten se domácímu publiku poprvé představil v souboji s Konrádem, který přijal na poslední chvíli. I přesto však dokázal zápas přesvědčivě vyhrát, na což následně navázal v souboji s Paradeiserem, kterého rovněž ukončil. Rozjetý Bahník tak má před sebou velkou výzvu, ale zároveň šanci přiblížit se možnému titulovému duelu.

Jakub Běle vs David Hošek

Jakub Běle vs David Hošek

Finalista první řady reality show OKTAGON Výzva Jakub Běle si v posledním zápase dokázal doslova během pár vteřin poradit s Miroslavem Brožem. Nyní ho čeká další výzva v podobě Davida Hoška. Ten se bude určitě snažit “pomstít” svého týmového kolegu Brože. 

Vojto Barborík vs Sasha Belov

Vojto Barborík vs Sasha Belov

Speialista na boj na zemi Barborík, který má aktuálně na svém kontě 7 výher v řadě, se utká s Belovem, který má na svém kontě 6 zápasů s tím, že ten první a zatím poslední prohrál. Dvě z celkových 4 výher dokázal ukončit před limitem, tak uvidíme, jak si poradí s Barboríkovými pokusy o submise a škrcení.

Bryczek vs Buscape

Robert Bryczek vs Leandro Silva

Bryczek, který se domácímu publiku představil na turnaji OKTAGON 12, kde poradil talentovaného Kertésze, se utká se Silvou. Ten v UFC absolvoval 7 zápasů s tím, že 3 vyhrál, 3 prohrál a jeden skončil na NC. Oba borci mají na svém kontě celkem 18 ukončení, takže je hodně pravděpodobné, že se ho dočkáme i ve vzájemném duelu.

OKTAGON 15

Pavel Salčak vs Simon Michálek

Účastník druhé řady reality show OKTAGON Výzva Salčák, který má na svém kontě nejrychlejší ukončení v rámci organizace OKTAGON MMA, se střetne s Michálkem.

OKTAGON 15 Boráros vs Brito

Gábor Boráros vs Kaik Brito

Gábor Boráros se měl původně utkat se Stolzem, ale ten se bohužel zranil, takže se hledal jiný soupeř. Tím je nakonec Kaik Brito, který má aktuálně na svém kontě 12 výher a 2 prohry. Celkem 9 zápasů přitom dokázal ukončit via KO/TKO, S ohledem na Gáborovu statistiku, kdy dokázal via KO/TKO ukončit hned 11 soupeřů, se dá očekávat, že tento zápas nebudou rozhodovat bodoví rozhodčí.

Benko vs Štáfek OKTAGON 15

Peter Benko vs Jakub Štáfek

Na turnaji se dočkáme i vyvrcholení reality show Projekt X2, které obstará souboj Benko vs Štáfek. Benko už jeden zápas v MMA absolvoval. Minulý rok si v Bratislavě poradil s Lakym. Pro Štáfka to bude sice MMA premiéra, ale to neznamená, že je bojovými sporty nepolíbený. V Lucerně totiž absolvoval zápas v boxu, který vyhrál i navzdory zlomené ruce.

Jak byste ohodnotili prozatímní startovku turnaje OKTAGON 15? (známky jako ve škole)

Nahrávání ... Nahrávání ...

OKTAGON 15

Tags:

Mohlo by vás zajímat

20 komentářů

  1. Lukáš 17/10/2019

    zdravím ešte má byť jeden zahraničný zápas

    Odpovědět
    1. Pavel Bartoš 17/10/2019

      To bude asi Bryczek vs někdo. Je totiž nepravděpodobné, že by šel Bryczek s Gáborem…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *