Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Kdo financuje restart organizace XFN?

Kdo financuje restart organizace XFN?

S ohledem na přiznané problémy, které se táhly od prvního čtvrtletí roku 2019, měli mnozí organizaci XFN za zaniklou. Petr Kareš však společně se svým týmem očividně dokázal nalézt nové investory, kteří značce ještě stále věří. Aktuálně tedy probíhá velký restart, za kterým, dle dostupných informací, stojí hned několik subjektů.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/11/xfn-potvrzuje-souboj-kristofic-vs-kares/


“Před tím, než dám prostor otázkám, bych chtěl představit ty, kteří nám umožnili pokračovat. Na prvním místě bych chtěl přestavit společnost EMAA International. Této společnosti patří můj zvláštní dík, protože se nás ujali, jako úplně první, když nám nikdo nevěřil. Poskytli nám základní zázemí a prostor pro to, abychom si mohli vyřešit své problémy… Na posledním místě bych vám chtěl představit společnost, která je insiderem bojových sportů v MMA a je to společnost Double Red,” představil Petr Kareš 19.9. na tiskové konferenci dva hlavní subjekty, díky kterým se začalo pracovat na restartu organizace.

EMAA International/Defense

Serveru iDNES.cz se podařilo zjistit, že za společností EMAA International stojí dvojice Michal Melichárek a Marcel Čermák. Melichárek přitom figuruje i v podobně se jmenující společnosti EMAA Defense, jejímž předmětem podnikání je dle veřejně dostupné databáze ARES: Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschovávání, znehodnocování, ničení zbraní a přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschovávání střeliva.

Double Red

Druhým velkým investorem je majitel firmy Double Red Marcel Kolenička, kterého se serveru iDNES.cz podařilo vyzpovídat. „Prodáváme do 28 zemí, XFN je pro nás malé sousto, aby nám mohlo ublížit. Je jednodušší obnovit organizaci, která byla ještě před rokem v Česku a na Slovensku největší, než zakládat novou. Asi byste mi nevolal, kdyby značka XFN stále nerezonovala. Žije,” vysvětlil Kolenička, proč se rozhodl podpořit restart organizace.

Značka Double Red spolupracuje hned s celou řadou bojovníků. Na jejím IG profilu najdete fotky, na kterých je Makhmud Muradov, Samuel Krištofič, David Kozma, David Dvořák, Milan Ďatelinka, Tomáš Fiala, Miroslav Štrbák a mnozí další. „Každý, kdo je u nás, dostane nabídku na přechod do XFN, ale určitě si vzájemnou spolupráci tímto krokem nebudeme podmiňovat. Je otázka, zda třeba Oktagon neřekne, že jejich zápasníci s námi nebudou moct spolupracovat,“ potvrdil Kolenička, že budou bojovníci oslovováni ohledně možného angažmá v XFN.

Uvidíme tedy, zda se v blízké době nedočkáme dalšího překvapivého přestupu. Jeden už totiž nedávno proběhl. I kvůli zranění, které mu znemožňuje start v MMA, totiž XFN posílil Samuel Krištofič, který by se měl ještě tento rok utkat s Petrem Karešem podle pravidel barmského boxu.

Ve zmíněném článku od iDNES.cz, který doporučujeme přečíst celý, najdete také to, jak Kolenička vnímá kontroverzní postavu Petra Kareše.

Zdroj: Obchodníci se zbraněmi a víra ve zlámané kosti. To má zachránit XFN

Úvodní foto via xfn.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 komentářů

 1. P 18/10/2019

  Sorry, ale toto je tendeční článek, který si nezadá s Rudým právem šmrncnutým neomarxistickými plátky z Bruselu… pokud bych byl majitelem sportovní ligy, tak raději budu, když mi peníze pošle ten “zlý, zlý a zlý výrobce/prodejce zbraní” (který je mimochodem velmi podrobně auditován, dohlížen NBÚ a zpravodajskými službami a sledován finančním úřadem a celníky), než úžasný bordel, který se skrývá za hlavičkou … ještě úžasnější kasina a nejúžasnější hazardní firma, které dostaly do průseru a sebrali život více lidem, než všechny zbraně prodané tou první firmou dohromady…
  Fakt je tento článek naprostá stoka…. a doufám, že bud ečlánek i o tom, kdo financuje Okatgon MMA včetně jistého kmotra…

  Odpovědět
  1. Pavel Bartoš 18/10/2019

   Je to souhrn dostupných informací, ale děkujeme za zpětnou vazbu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *