Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Ondřej Novotný o návratu Petra Kareše a Pirátově přestupu

Ondřej Novotný o návratu Petra Kareše a Pirátově přestupu

Ondřej Novotný se ve svém posledním vysílání vyjádřil k událostem posledních dní, tedy k návratu organizace XFN a odchodu Samuela Krištofiče. Pirát se totiž i s ohledem na zranění, které mu aktuálně znemožňuje trénovat MMA, domluvil na spolupráci právě s XFN. Po záštitou této organizace by se měl ještě tento rok utkat s Petrem Karešem podle pravidel barmského boxu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/11/dohodnute-to-je-potvrdil-samuel-kristofic-souboj-s-karesem/


„Návrat Voldemorta. Musím uznat, klobou dolů. Ten frajer jako umí přesvědčit lidi, ale to jsem říkal vždycky. Je to jeho obrovská vlastnost. Přesvědčil další a zase má další náboje, další peníze a další chuť… Všichni se určitě budete ptát na Piráta. Řeknu to na placku, tak jak já to cítím. Tohle pro nás určitě je nějaká částečná prohra. Že Pirát půjde do boje s tím individuem, a že ho uvidíme nastupovat v něčem, co pro nás symbolizuje lži, vyhrožování, podvádění, faleš a veškerou negativní energii a slova, která si umíš představit,“ rozpovídal se Novotný o návratu Kareše a s tím spojeného odchodu Piráta.

„Pro mě osobně je to ještě o něco víc nepříjemné, protože Pirát stoprocentně byl člověk, kterému tady asi málokdo věřil, kterému asi málokdo fandil… Já jsem mu vždycky věřil. Vždycky jsem si myslel, že je to pozitivní postava a extra zajímavý charakter. Tak je to pro mě osobně hodně nepříjemné. Zvlášť protože jsme si vlastně k tomu nic neřekli. Pirát to se mnou vůbec nekonzultoval… Jeho důvody se zdají být rozumné a pochopitelné. Já si myslím, že jsme mu dali velkolepou nabídku. Tak jako bychom jí ale dali komukoliv jinému, kdo se reálně zraní, kdo má reálné problémy. Víme, že Pirát má reálné problémy, které mohou vést k tomu, že tenhle zápas bude třeba jeho poslední. Já doufám, že ne,“ vysvětlil Ondřej Novotný, jak ho odchod Piráta zasáhl na osobní rovině. OKTAGON tedy očividně Pirátovi nabídku dal, ale ten se i přesto rozhodl pro přestup do XFN, kde ho údajně čekají obrovské peníze.

OKTAGON MMA vs XFN

Novotný rovněž potvrdil, že znovu začal známý konkurenční boj, jehož svědky jsme byli minulý rok. I proto organizace OKTAGON MMA nedávno oznámila podpis hned několika dlouhodobých kontraktů. Chce si totiž logicky pojistit, že zajímaví bojovníci, se kterými chce pracovat, nebudou následovat Piráta a nepřejdou do XFN. Mezi takto „pojištěnými“ bojovníky je nově i Gábor Boráros.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/15/gabor-boraros-podepsal-novou-smlouvu/


Uvidíme tedy, co přinesou následující dny, týdny a měsíce. Po době relativního klidu totiž pomyslné bojiště obsadilo hned několik hráčů, kteří se budou snažit získat pozornost a přízeň fanoušků.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

  1. Zippo 16/10/2019

    Co je Jidáš Pirát Krištofič ochoten ještě udělat za 30 stříbrných?

    Odpovědět
  2. Jantar Obecný 16/10/2019

    Konkureční boj na tom našem malém českém rybníčku je z hlediska diváka velice příznivý stav. A pro samostatné zápasníky bych řekl taky. Takže ač nemám Kareše moc rád, tak mě těší, že u nás nebude jen jedna velká organizace.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *