Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Jones potřebuje Adesanyu, ne Adesanya Jonese,“ věří trenér

„Jones potřebuje Adesanyu, ne Adesanya Jonese,“ věří trenér

Není žádným tajemstvím, že se Jon Jones a Israel Adesanya vůbec nemusí. Oba si v minulosti poslali hned několik více či méně útočných vzkazů. Přirozeně se tak začalo spekulovat o jejich možném souboji. Jones je totiž šampionem polo-těžké váhy a Adesanya střední váhy. Případný souboj by se tedy nabízel. Obzvlášť s ohledem na fakt, že poslední dva Jonesovi soupeři byli původně právě ze střední váhy. Adesanyův tým však o tomto scénáři není očividně úplně přesvědčený.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/08/obhajim-a-pak-te-rozsekam-vzkazuje-israel-adesanya-jonesovi/


„Jon Jones rozhodně potřebuje Israela. Israel Jonese nepotřebuje. Israel ho pošťuchuje a Jones se na všechno chytá, protože ví, že ho potřebuje. Nemluvme však o Jonesovi ale o Miocicovi. Pokud totiž máme jednat o nějakém super fightu, tak se nabízí Stipe. Zaměřme se na to, že Israel změní váhovou kategorii. Podařilo se už někomu jít o dvě váhy výš a získat další titul? To by byl příběh,“ rozpovídal se Adesanyův trenér Eugene Bareman o možném souboji Adesanya vs Miocic. Tým City Kickboxing, v jehož vedení Eugene působí, totiž o souboj s Jonesem očividně moc nestojí. 

„Případný zápas s Jonesem by byl pro celý tým hodně náročný. Dali jsme totiž dohromady skupinu lidí, kteří musí rozhodnout, s kým bude Israel bojovat. V případě Jonese by to bylo těžké rozhodnutí, protože bychom tím překročili naší hranici. Máme totiž určité zásady a byli bychom hodně zdrženliví v tom, abychom dali Jonesovi šanci utkat se s Adesanyou,“ vysvětlil Bareman, že případný zápas s Jonesem není jen na Adesanyovi. Na tomto kroku se totiž případně musí shodnou celý tým.

„Jsme známí tím, že nebojujeme s určitým typem soupeřů, i kdyby to dávalo sebevětší smysl. Nemluvím teď jen o UFC, ale přístupu obecně. Israel si může přát, co chce, ale koneckonců to není jen jeho rozhodnutí. Musí rozhodnout tým. Bylo by mi za těžko se už jen zeptat týmu, jestli by tuto možnost zvážil,“ pokračoval Eugene o unikátním přístupu. V City Kickboxing totiž mají jasná pravidla, která platí pro všechny. Tedy i pro Adesanyu.

Trenér má očividně problém s tím, že by Israel Adesanya věnoval pozornost někomu, kdo měl v minulosti hned několik problémů. Stačí vzpomenout na nehodu, od které Jones ujel, nebo problémy s porušením anti-dopingových pravidel. Pokud se tedy někdy máme dočkat zajímavého souboje s Jonesem, tak se na tom bude muset shodnout celý tým. V opačném případě by se nabízel zmíněná souboj s Miocicem, který se však v tuto chvíli zdá hodně nereálný.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *