Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Gábor Boráros podepsal novou smlouvu

Gábor Boráros podepsal novou smlouvu

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros rozmýšlí, jakým směrem se bude vyvíjet jeho další kariéra. Ve smlouvě s organizací OKTAGON MMA, která se mu snaží najít soupeře na blížící se turnaj OKTAGON 15, má totiž jen jeden zápas. Poslední týdny tak společně se svou manažerkou Ninou Sedlákovou procházel nabídky od domácích i zahraničních organizací. V jeho rozhodování prý hrálo největší roli to, aby se mohl jako bojovník dále rozvíjet a aby mohl zároveň podporovat nové talenty. Nyní přichází informace, že má Gábor podepsáno.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/12/gabor-boraros-a-jeho-manazerka-pod-tlakem-nabidek/


V souvislosti s přestupem Samuela Krištofiče, který se ještě tento rok utká s Petrem Karešem podle pravidel barmského boxu, se spekulovalo o tom, zda ho nebude Gábor následovat. I on totiž od vracející se organizace XFN dostal nabídku. Ta byla údajně hodně lákavá. Další překvapivý přestup se však nekoná. „OKTAGON je můj domov. Nikde jinde si to nedokážu představit,“ rozhodl se Gábor, že bude pokračovat na místě, kde získal největší pozornost, tedy v organizaci OKTAGON MMA. S tou včera podepsal novou dlouhodobou smlouvu. Krom listopadového turnaje OKTAGON 15 bychom ho tak měli pravidelně vídat i v průběhu roku 2020, případně i 2021.

Gábor se dostal do širšího povědomí fanoušků skrze první řadu reality show OKTAGON Výzva. V té díky výhrám nad Bartlem, kterého ukončil v prvním kole via TKO, a Lejskem, kterého v první minutě prvního kola uškrtil ve stoje, postoupil až do finále. V něm se proti němu postavil šikovný Jakub Běle. Gábor mu však hned jednou z prvních ran dokázal zlomil čelist a následně zamknout škrcení, které byl zraněný soupeř nucen odklepat. Poté se v organizaci OKTAGON MMA představil ještě sedmkrát s tím, že 4 zápasy vyhrál a 3 prohrál. Naposledy jsme ho mohli vidět na turnaji OKTAGON 12, kde na konci prvního kola ukončil Jana Janku.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *