Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Jiří „Denisa“ Procházka si připisuje další VÍTĚZSTVÍ

Jiří „Denisa“ Procházka si připisuje další VÍTĚZSTVÍ

Šampion polo-těžké váhy Jiří Procházka dnes absolvoval další zápas v rámci organizace Rizin. Na turnaji Rizin 19 v Osace se utkal se zkušeným veteránem Fábiem Maldonadem. Ten se v minulosti utkal s takovými jmény, jako je Emelianenko, Miocic, Teixeira, Shtyrkov. Dalo se tedy předpokládat, že svou kůži nedá vůbec lacino.

Jiří Procházka vs Fábio Maldonado

 

Denisa si však se soupeřem poradil hned v první polovině prvního kola. Nejprve jej několika údery zahnal do rohu, kde jej zasypal další salvou, kterou Brazilec neustál a šel k zemi. Jiří si tak připisuje další důležitou výhru.

Hned po zápase Jiří Procházka prozradil, že se těší na zápas na konci roku, ve kterém se utká s kýmkoliv, koho mu organizace Rizin nebo Bellator domluví. Obecně se mluví o možném souboji s Ryanem Baderem, tak uvidíme, zda tento duel vyjde. Bylo by to totiž skvělé rozloučení s organizací Rizin, ve které Jiřímu končí smlouva.

Vše se teď asi bude intenzivně řešit, ale prezident organizace Bellator Sott Coker potvrdil, že na turnaji, který se koná 29.12., uvidíme minimálně 3 Bellator vs Rizin zápasy. Právě mezi nimi by mohl být i duel Jiří Procházka vs Ryan Bader.

Jiří Procházka vs Ryan Bader


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/10/rad-bych-do-ufc-bellatoru-jiri-prochazka/


 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *