Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Gábor Boráros a jeho manažerka pod tlakem nabídek

Gábor Boráros a jeho manažerka pod tlakem nabídek

Vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros je jednou z největších hvězd organizace OKTAGON MMA a obecně i CZ/SK MMA scény. Jeho cesta byla zatím úzce spjata se zmíněnou organizací, ale to by se mohlo, ale taky nemuselo, brzy změnit. V týdnu jsme vás totiž informovali o tom, že Pirát, kterému vypršela smlouva s OKTAGONem, přijal nabídku od XFN. Dle našich zdrojů měl podobnou nabídku dostat i Gábor Boráros.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/11/dohodnute-to-je-potvrdil-samuel-kristofic-souboj-s-karesem/


Na rozdíl od Samuela Krištofiče má prý Gábor Boráros ve smlouvě s OKTAGONem ještě jeden zápas. Ten by se měl odehrát 9.11. na turnaji OKTAGON 15. Původním soupeřem měl být šikovný borec Stolze, ale ten se bohužel zranil. Pro “Beasta” se tak hledá nový soupeř.

Gábor Boráros

Gábor společně s manažerkou Ninou Sedlákovou

Gábor a jeho manažerka Nina Sedláková však už teď řeší, co bude dál. Nechtějí totiž čekat až na moment, kdy smlouva skutečně skončí. Poslední týdny tedy probíhají jednání s různými domácími i zahraničními organizacemi, mezi kterými je i vracející se XFN. Gábor chce zůstat loajální, ale zároveň by se rád rozvíjel jako bojovník a měl možnost pomáhat dalším talentům. “Jde nám o tyto podmínky, abychom mohli růst,” prozradila Nina Sedláková. Zdá se tedy, že je šance, že Gábor bude i nadále působit v OKTAGONu, ale záleží na tom, jak zajímavou nabídku mu Pavol Neruda a Ondřej Novotný předloží. 

“Chceme pomáhat mladým talentům,” potvrdila manažerka zajímavý záměr. Gábor by totiž své jméno, které má na domácí scéně zvuk, rád využil k podpoře nových a zatím neznámých talentů. I on sám byl totiž v minulosti v podstatě neznámý, ale hlavně díky Výzvě a originální osobnosti si získal obrovské zástupy fanoušků.

V tuto chvíli tedy platí, že je Gábor bojovníkem organizace OKTAGON MMA. V roce 2020 by však mohly přijít změny, o nichž se snad brzy dozvíme více.

Úvodní foto via IG Gábor Boráros

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *