Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

XFN potvrzuje souboj Krištofič vs Kareš

XFN potvrzuje souboj Krištofič vs Kareš

Včera jsme vás informovali o tom, že se chystá překvapivý souboj Samuel Krištofič vs Petr Kareš. Ten je nyní oficiálně potvrzen. Dojít by na něj mělo do konce roku podle pravidel barmského boxu, tedy bez rukavic a s celou řadou technik, které jsou jinak zakázané, ve váze do 86 kilogramů.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/10/samuel-pirat-kristofic-o-zraneni-a-xfn/


Následující prohlášení pochází přímo z dílny XFN:

Tuzemská organizace XFN nabírá druhý dech a všem fanouškům toho nejlepšího z bojových sportůvzkazuje: rozhodli jsme se to nevzdat a dělat co umíme nejlépe – bojovat! A hned první zápas bude stát za to. Petr Kareš změří síly v barmském boxu se Samuelem Krištofičem alias pirátem.

XFN se na začátku roku dostala do závažných finančních problémů a vše nasvědčovalo tomu, že již dál nebude moci pokračovat ve své činnosti. Nyní však Petr Kareš přišel s optimistickým prohlášením – XFN prochází resuscitací a všechny své závazky a nedodržené sliby chce co nejdříve splnit.  A na nápravě se již začalo pracovat. Dlužné částky v podobě výplat zápasníkům se již tento týden začaly splácet, stejně tak i část vstupenek za zrušený červnový galavečer v O2 Aréně bylo již vráceno.

„Mým jediným cílem je očištění jména XFNi toho mého. Ať již byly problémy způsobeny čímkoliv, jsme připraveni se jim postavit čelem a co nejdříve je vyřešit,“ prohlašuje Petr Kareš, který je ochotný pro záchranu této organizace jít doslova s vlastní kůží na trh. Do ringu se v připravované akci postaví proti zápasnickému šampionovi Samuelovi Krištofičovi. Pirát, který ukončil působení v Oktagonu, podepsal smlouvu s XFN a zároveň je potvrzen souboj s Petrem Karešem v barmském boxu ve váhové kategorii do 86 kilogramů. Zápas se uskuteční do konce roku 2019.

XFN fanoušky tímto žádá o důvěru a trpělivost. Petr Kareš otevřeně komunikuje prostřednictvím emailu a na FB profilu.

Nemůžu, a hlavně nechci nechat XFN padnout. Je součástí mého života. Jako porážky a výhry. Jsme bojovníci, nevzdáváme se,“ nechal se slyšet Kareš.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *