Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Pirát míří do XFN na souboj s Karešem?

Pirát míří do XFN na souboj s Karešem?

Organizace OKTAGON MMA dnes informovala, že je Samuel „Pirát“ zraněný a zhruba rok a půl nenastoupí v MMA. Okamžitě se samozřejmě začalo spekulovat o tom, co se děje. Ještě před týdnem přitom na akci UNIFIGHT mluvil o tom, že zvažuje nabídky ohledně dalšího působení, protože mu vypršela smlouva s OKTAGONem.

„Samuel Pirát Krištofič bohužel utrpěl zranění, které ho na minimálně rok a půl vyřadilo z MMA. Na poli MMA zůstává i nadále bojovníkem OKTAGONU, v dalších odvětvích bojových sportů, kde ho zranění nelimituje, mu přejeme hodně štěstí,“ informovala dnes organizace OKTAGON MMA.

Dle našich zdrojů však Pirát bez zápasu nebude. Mohl by totiž zamířit do XFN, kde se v K1 nabízí souboj s promotérem a hlavní tváří organizace Petrem Karešem.

Spojení Piráta s XFN by dávalo smysl skrze firmu Double Red, která sponzoruje bojovníky, ale je i novým partnerem vracející se organizace XFN.

Pro XFN by byl případný zápas Krištofič vs Kareš ideální, protože by přilákal obrovské množství pozornosti, což teď organizace s pošramocenou pověstí potřebuje.

Pirát slíbil, že se k celé věci zítra vyjádří, tak uvidíme, co prozradí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *