Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Rád bych do UFC, Bellatoru,“ naznačuje Jiří Procházka možnou budoucnost

„Rád bych do UFC, Bellatoru,“ naznačuje Jiří Procházka možnou budoucnost

Jiří Procházka má aktuálně před sebou další bitvu. Ta se odehraje na sobotním turnaji Rizin 19, na kterém se utká se zkušeným veteránem Fabiem Maldonadem. Duel je jedním ze dvou posledních zápasů, které má s japonskou organizací domluvené. Pro server Sport.cz tak Jiří naznačil, kam by mohly vést jeho další kroky.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/02/rizin-19-prochazka-vs-maldonado/


„Za mě osobně bych chtěl vyzkoušet novou organizaci. V Rizinu jsem vyčerpal maximum, a to i potencionální soupeře, které mi mohli dávat. Je čas se posunout. Rád bych do UFC, Bellatoru,“ prozradil Denisa. Jiří v minulosti mluvil o tom, že ho styl UFC moc neláká, protože klade velký důraz na show kolem, ale v poslední době očividně cítí, že nejprestižnější MMA liga světa zároveň nabízí i ty nejlepší bojovníky. Výzvy a zlepšení, to je to, co Jiří hledá. Právě v UFC by se mohl utkávat s tou největší světovou špičkou, mezi kterou už nějakou dobu patří. Stačí se podívat na světový žebříček polo-těžké váhy, ve kterém opanuje krásné 15 . místo.

Úplně ideální by bylo, kdyby Jiří Procházka Maldonada porazil a následně by dopadl často zmiňovaný zápas s Bellator šampionem Baderem. „Věřím, že šance je. Nějaká jednání už proběhla mezi prezidenty organizací, ale nejednali konkrétně ohledně tohoto. My konkrétně dostávali zatím jen lehký informace, nic určitého,“ vysvětlil Jiří. O možném souboji Procházka vs Bader se v poslední době hodně mluví. Bader by totiž očividně stál o další titulový opasek. Potkat by se mohli na konci roku na Bellator turnaji v Tokiu. Prezident organizace Bellator Scott Coker totiž prozradil, že součástí velkolepé akce budou i 3 Belllator vs Rizin zápasy.


http://139.162.132.153/index.php/2019/09/09/ryan-bader-mluvi-o-souboji-s-jirim-prochazkou/


Vedení organizace Rizin navíc očividně nějakou dobu počítá s tím, že by na konci roku přišel nějaký větší zápas, „V Rizinu mám smlouvu ještě na dva zápasy a v prosinci by měl být větší. Teď nechtěli, abych obhajoval titul, mají představu, že půjdu s větším jménem, případně o další jiný titul. Proto vymysleli zápas na říjen takto.“ Souboj s Maldonadem se tak odehraje ve váze do 100 kilogramů, tedy nepůjde o titulovou obhajobu.

Jiří Procházka vs Fábio Maldonado

Vše nasvědčuje tomu, že bychom se na konci roku mohli dočkat hodně zajímavé bitvy, na kterou by npřípadně navázal i přestup do jedné z top světových organizací.

Zdroj: A z legrace byl monokl. Teď chce český šampion další K.O.

Úvodní foto via profimedia.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *