Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Obhájím a pak tě rozsekám,“ vzkazuje Adesanya Jonesovi

„Obhájím a pak tě rozsekám,“ vzkazuje Adesanya Jonesovi

Na tiskové konferenci po turnaji UFC 243, na kterém porazil Roberta Whittakera a stal se tak šampionem střední váhy, Israel Adesanya odmítl mluvit o Jonu Jonesovi. V rozhovoru s Arielem Helwanim se však o šampionovi polo-těžké váhy přeci jen rozpovídal. Očividně se nemůže dočkat, až se společně utkají. Na to si však budeme muset ještě nějakou dobu počkat.


http://139.162.132.153/index.php/2019/04/15/je-to-knda-rika-o-jonesovi-adesanya/


„Viděl jsi, co jsem předvedl tento víkend? Mluví o mém sebevědomí? Měl by si mé koule vyndat z huby,“ reagoval Adesanya na Jonesovu poznámku, že v době, kdy nabere dostatek sebevědomí na to, aby se s ním utkal, už bude dávno v těžké váze. Adesanya totiž v minulosti mluvil o tom, že by se s Jonesem rád utkal, ale že všechno má svůj čas.

Israel Adesanya

„Snaží se mě donutit, abych do toho šel, ale já nejsem hloupý. Nejde o mé sebevědomí, věřte mi. Až s tím sráčem budu zápasit, tak ho rozsekám. Musím ale udělat to, co musím. Je třeba obhájit titul. Zrovna jsem ho obhájil a stal jsem se právoplatným šampionem. Teď čekají zabijáci, se kterými se musím vypořádat. Až pak se můžu přesunout do polo-těžké váhy a rozsekat ho,“ vysvětlil Adesanya, že obhajoba má přednost před mega zápasem. 

Hned po turnaji, na kterém opasek získal, Adesanya mluvil o tom, že plánuje být aktivní šampion, který bude titul pravidelně obhajovat. Prý je schopný zápasit minimálně třikrát za rok. Podobné tempo v poslední době nasadil i Jones, který se prý snaží fanouškům vynahradit doby, kdy byl kvůli různým incidentům mimo.

Adesanya vs Jones

Design by Feo

„Nemůžu se dočkat. Všechno má ale svůj čas. Ukázal jsem všem, že si věci dělám tak, jak chci já. Už jsem řekl, že se v roce 2021 můžeme utkat na stadionu v Las Vegas. On si ale pořád jen protiřečí. Nejdřív mlel o tom, že se nepotřebuje přesouvat do těžké váhy, ale když DC končí, tak najednou mluví o přestupu. Protiřečí si a snaží se mi vzít můj moment slávy. Na mě ale nemá. Kdo je sakra nová tvář UFC? Myslíš, že by Jon Jones něco takového dokázal?“ zamyslel se Israel Adesanya. Ten se s Jonesem očividně plánuje utkat až v roce 2021. Do té doby by rád „vyčistil“ střední váhu, kde na něj v tuto chvíli čeká hlavně Paulo Costa.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *