Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Nikdo není jako já,” vzkazuje šampion Israel Adesanya

“Nikdo není jako já,” vzkazuje šampion Israel Adesanya

Israel Adesanya se v rámci UFC poprvé představil v únoru 2018 na turnaji UFC 221, kdy ve druhém kole ukončil Wilkinsona a vylepšil tak svou bilanci na 12-0. V po-zápasovém rozhovoru vzkázal všem bojovníkům střední váhy, že by se měli mít na pozoru, protože je prý ve hře nový pes. Následně v několika rozhovorech mluvil o tom, že se v roce 2019 stane šampionem. To se mu nakonec podařilo splnit hned dvakrát. Poprvé, když porazil Gasteluma a stal se prozatímním šampionem a podruhé, když jako první bojovník v rámci střední váhy porazil a navíc ukončil Roberta Whittakera. To vše před rekordně plným Marvel Stadium. Pravděpodobně máme před sebou novou velkou UFC hvězdu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/06/ufc-243-vysledky-a-highlighty/


“Nikdo to nedělá tak jako já. V aréně dnes bylo téměř 60 000 lidí. Je mi jasné, že když spousta lidí si po tom nástupu přálo abych dostal. Je to ta žárlivost v lidech, kteří si myslí, že když někdo jiný září, tak jim tím bere jejich vlastní záři,” odpověděl Israel Adesanya na po-turnajové tiskové konferenci, co si myslí o tom, že ho někteří fanoušci srovnávají s Conorem McGregorem. Israel totiž před zápasem přišel s originálním nástupem, do kterého zakomponoval i taneční vsuvku, která odkazovala na jeho ikonické momenty. Adesanya zatím, co do slávy, na úrovni Conora McGregora určitě není, ale “minimálně” je jednou z největších hvězd, kterými UFC disponuje. Rekordní návštěva proběhnuvšího turnaje je toho jasným důkazem.

Jon Jones

Adesanya si v minulosti vyměnil pár vzkazů s Jonem Jonesem. Naposledy se do sebe pustili v týdnu před turnajem, takže se tak trochu očekávalo, že se začne pracovat, na vzájemné bitvě. Adesanya má však jiné plány. “Kdo? O tom mluvit nebudu,” reagoval Adesanya na zmínku o Jonesovi. “Srát na peníze. Nehoním se za penězi, to peníze se honí za mnou. Je to o odkazu, momentech a tom, být ikonou. Budu dělat to, co dělám a peníze přijdou. Věřte mi, nikdy jsem to nedělal pro peníze. Dělám to kvůli odkazu. Dnes jsem vám ukázal, že dokážu věci, co nikdo jiný ne,” vysvětlil nový šampion. 


http://139.162.132.153/index.php/2019/10/03/udelam-si-z-tebe-devku-vzkazuje-jon-jones-adesanyovi/


Adesanya vs Costa?

Bojovník z Nigérie rovněž naznačil, že jeho dalším soupeřem bude Paulo Costa, který na něj očividně neudělal žádný dojem, “Je to moje děvka. Nechám své lidi, aby zavolali jeho lidem. Nic není hotové, ale ten zápas se mi líbí. Fanoušci vidí narvaného borce a už si říkají, že to je ten, který mě porazí. Chtějí mě vidět prohrát, ale na to si ještě počkají hodně dlouho.”

Israel Adesanya vs Robert Whittaker

Adesanya mluvil i o tom, že ziskem titulu jeho cesta nekončí. Naopak jde prý o jeden z prvních slibů, které splnil. Musí to prý probrat s trenéry a týmem, ale rád by aktivně obhajoval několikrát do roka. Aktuálně je asi na řadě Costa a poté, možná po další výhře, by mohl přijít na řadu Cannonier. Ten se prý Israelovi líbí, protože respektuje jeho cestu z těžké váhy do střední.

Israel Adesanya se teď asi bude nějakou dobu vyhřívat na vrcholu, ale je hodně reálné, že ho v první polovině roku 2020, možná i v prvním čtvrtletí, uvidíme zpět v boji.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *