Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Kodaň: Veškeré důležité info o debutu Makhmuda Muradova

UFC Kodaň: Veškeré důležité info o debutu Makhmuda Muradova

Už tuto sobotu, tedy 28.9., nás čeká turnaj UFC Kodaň. Ten, krom skvělé hlavní karty, které vévodí duel Hermansson vs Cannonier, nabídne i premiéru Makhmuda Muradova. Kde, kdy a jak je tento turnaj, respektive zápas možné sledovat? Na to se pokusíme odpovědět níže.


http://139.162.132.153/index.php/2019/09/16/makhmud-muradov-bude-v-ufc-debutovat-uz-na-konci-zari/


S ohledem na místo konání, kterým je dánská Kodaň, turnaj začíná v sympatických 17:00. Televize Nova Sport většinou vysílá jen hlavní karty, ale vzhledem k tomu, že se Mach představí v rámci Prelims, udělala výjimku a dokoupila i před-zápasy. Fanoušci si tak budou moct celý turnaj vychutnat s českým komentářem v podání Ondřeje Novotného a jeho hosta, kterým je většinou zkušený trenér André Reinders. Ten by mohl nabídnout zajímavý pohled na věc, protože se s Di Chiricem v minulosti utkal.

UFC Kodaň Chirico vs Muradov

Dle oficiálního UFC webu by měl být prvním duelem turnaje souboj Jack Shore vs Nohelin Hernandez. Dle aktuálního rozpisu je Machův zápas šestým zápasem Prelims karty. Pokud tedy vezmeme v potaz to, že, bez ohledu na výsledek, každý zápas trvá cca 20-30 minut, tak to vychází tak, že by měl jít Mach na řadu kolem 19:30. Vše se samozřejmě může změnit, pokud by nějaký zápas odpadl, ale to se snad nestane.

Prelims

17:00 – Shore vs Hernandez

 Diakiese vs Vannata

Chiasson vs Lansberg

Davis vs Chikadze

Bahadurzada vs Naurdiev

19:10 – Di Chirico vs Muradov

Amedovski vs Phillips

Main Card

20:00 – Dalby vs Oliveira

Oleksiejczuk vs OSP

Cutelaba vs Rountree

Nelson vs Burns

Madsen vs Belluardo

Hermansson vs Cannonier

Časy jsou samozřejmě orientační, takže pokud vám jde jen o Machův zápas, tak buďte ve střehu od cca 19:00.

Kde je turnaj/zápas možné sledovat? Na zmíněné stanici Nova Sport 2, kterou najdete například v balíčcích od O2 Tv Sport nebo Skylink. Majitelé Fight Passu mohou samozřejmě celý turnaj sledovat skrze tuto platformu. K dispozici by měly být i free streamy, jejichž kvalita je však často nestálá.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *