Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Tomáš Deák: RIZIN AWAITS!

Tomáš Deák: RIZIN AWAITS!

Reprezentant Octagon Fighting Academy Tomáš Deák nejprve získal titul organizace Fight Nights Global, který následně ve skvělé bitvě obhájil, a poté i organizace OKTAGON MMA. Nyní by se rád přesunul do japonské organizace RIZIN, ve které je v rámci nižších vah velká konkurence. Ve spolupráci se SQUARE jsme si tedy pro vás připravili promo video, kterým chceme Tomáše na této cestě podpořit.


http://139.162.132.153/index.php/2019/09/15/sampion-tomas-deak-ma-jasny-plan-co-dal/


„Strašně chci jít do Rizinu. Já jsem si to tak představoval… že bych šel do RIZINu, ale že bych si s nimi domluvil takovou smlouvu, že vždy, když bych měl pauzu, jako třeba Procházka půl roku, že bych tu chtěl obhajovat opasek. Abych se zachoval férově, protože já jsem dostal šanci jít o opasek hned ve druhém zápase. To jsou moje sny, po kterých nejvíc toužím. Být v RIZINu, ale obhajovat i v OKTAGONu. RIZIN je 20 hodin odsud, tak proč by to nemohli dovolit. Není to konkurence, ale opačný konec světa. Takto bych si to přál, kdybych si měl vyskládat cestičku,” prozradil Tomáš po zisku titulu organizace OKTAGON MMA.

Tomáš Deák

Tomáš je pokorný šampion, který by si kariérní postup určitě zasloužil. Organizace RIZIN by byla ideální. Podobně jako další asijská liga ONE FC totiž hodně sází na nižší váhy, které jsou naopak na západě často přehlížené. Pokud chceš Tomášovi pomoct, tak sdílej tento článek nebo samotné video. Čím více se bude jméno Tomáš Deák šířit, tím větší je totiž šance, že ho RIZIN přijme do svých řad.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *