Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Připravte Kleina na zápas,“ burcovalo znovu UFC

„Připravte Kleina na zápas,“ burcovalo znovu UFC

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že existovala šance, že se Lajoš Klein představí na turnaji UFC 242. Soupeřem mu měl být Khabibův kamarád Zubaira, který rovněž proslul útokem na Conora McGregora. Rus však zvolil Murphyho, se kterým nakonec remizoval. Lajošovi šance tím však nekončí. Na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 14 totiž prozradil, že nedávno přišla další nabídka.


Special Content One


„Nějaký kontakt tam je. Chlapci se mi ozývají. I teď jak bude UFC turnaj v Dánsku v Kodani, tak se tam zranil jeden borec v mé váze. Automaticky mi hned psali, že připravte Kleina na tento zápas. My jsme to potvrdili, že ok, že budu připravený, ale další den psali, že zase vzali někoho jiného,“ prozradil Lajoš Klein, že se mohl představit na turnaji UFC Kodaň, který se koná na konci září.

Bohužel to znovu nevyšlo, ale je více než jasné, že UFC kolem Kleina krouží, „Myslím si, že je to jen otázka času, kdy to přijde. Uvidíme, jaké budou odezvy po tomto zápase.“ Odezvy by měly být více než dobré. Brazilského soupeře sice před zápasem většina fanoušků podceňovala, ale v akci se ukázalo, že si rozhodně nepřijel jen pro výplatu. Dominujícímu Kleinovi totiž dlouho vzdoroval. Tvrdý kop na hlavu na začátku třetího kola však ustát nedokázal a bezvládně se poroučel k zemi. Reprezentant Spartakus Fight Gym si tak připsal nejen vítězství, ale i další highlight ukončení, které se bude vyjímat v nejednom sestřihu.


Special Content One


Zdá se tedy, že je skutečně jen otázkou času, kdy bude mít Slovensko prvního bojovníka v nejprestižnější MMA lize světa. OKTAGON by s případným přestupem prý neměl problém. „Můžu říct, že já jsem si taky psal s UFC, s tím matchmakerem ohledně Lajoše, takže můžu potvrdit, že o něm vědí a prakticky se čeká na vhodnou příležitost. Vědí o něm a my tomu jdeme taky naproti,“ potvrdil spolu-majitel organizace Pavol Neruda.

Nyní nezbývá nic jiného, než čekat. Nikomu to samozřejmě nepřejeme, ale největší šanci by Lajoš pravděpodobně měl ve chvíli, kdy by se někdo zranil a on naskočil jako náhradník. Turnajů UFC do konce roku plánuje více než dost, tak uvidíme, zda se zadaří ještě letos.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *