Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Makhmud Muradov podepsal smlouvu s UFC!

Makhmud Muradov podepsal smlouvu s UFC!

Dámy a pánové, je to tady! Makhmud Muradov, který má aktuálně na svém kontě 11 výher v řadě, si splnil sen. Můžeme totiž potvrdit, že dnes Mach podepsal smlouvu s UFC. Stává se tak prvním bojovníkem z Uzbekistánu, kterému se něco podobného podařilo.

Makhmud Muradov

Informací, které je možné zveřejnit, je zatím málo, ale je jasné, že se jedná o několika-zápasový kontrakt. Kdy by mohlo dojít na první bitvu? Nabízí se turnaj UFC Moskva. Ten se koná 9.11., tedy ve stejný den jako turnaj OTAGON 15. Na tom se měl Mach původně představit, ale už teď je jasné, že na to nedojde. Mach se totiž posouvá na vyšší level, kde bude moct ukázat, jak se popasuje s bojovníky té nejvyšší úrovně.

Mach sice pochází z Uzbekistánu, ale nikdy se netajil tím, že miluje Prahu a obecně celou Českou republiku. Několikrát navíc sliboval, že do UFC oktagonu bude případně nastupovat s uzbeckou i českou vlajkou. Dá se tedy říct, že máme v UFC dalšího zástupce. 

Pro Macha, ale i pro celou domácí scénu je to obrovský krok. Nezbývá než gratulovat a popřát Machovi hodně štěstí do dalších bitev!

Úvodní foto via IG Makhmud Muradov

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *