Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Makhmud Muradov bude v UFC debutovat už na konci září

Makhmud Muradov bude v UFC debutovat už na konci září

Před malou chvílí jsme vás informovali o tom, že Makhmud Muradov podepsal smlouvu s organizací UFC. Stává se tak prvním bojovníkem z Uzbekistánu, kterému se něco podobného podařilo. Původně jsme chtěli informace dávkovat postupně, ale stejně už se šíří po sítích, takže vám prozradíme více.


http://139.162.132.153/index.php/2019/09/16/makhmud-muradov-podepsal-smlouvu-s-ufc/


Mach podepsal s nejprestižnější MMA organizací na světě smlouvu na 4 zápasy. Ten první ho čeká už na konci září, konkrétně 28.9., kdy se koná turnaj UFC Kodaň. Mach sice plánoval přestup do welterweight divize, ale v rámci UFC, minimálně pro první zápas, setrvá ve své „domácí“ střední váze, ve které zatím slavil největší úspěchy.

Jeho soupeřem by měl být Allesio Di Chirico. Ten se měl původně utkat s Němcem Peterem Sobottou, kterému s přípravou pomáhal i Patrik Kincl, ale ten pravděpodobně ze souboje odstoupil. Jako náhradník tedy nastoupí Mach, který má aktuálně na svém kontě 11 výher v řadě. Tu poslední si připsal na konci července na turnaji OKTAGON 13, kde ukončil Wendella de Oliveiru.

alessio di chirico

Chirico v rámci UFC absolvoval celkem 6 zápasů s tím, že 3 vyhrál a 3 prohrál. Celkem má na svém kontě 12 výher a 3 porážky s tím, že v minulosti dokázal porazit například André Reinderse nebo Andrzeje Grzebyka, což jsou jména, která domácí scéna dobře zná. Hlavně špičkového trenéra Reinderse rozhodně není potřeba představovat.

Čeká nás tedy hodně zajímavá bitva, kterou, díky místu konání, budeme moct sledovat v hodně sympatický čas. V kalendářích si tedy červeně zakroužkujte datum 28.9., protože Mach jde do boje!

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *