Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Vtipálek Ben Askren se opřel do Conora McGregora

Vtipálek Ben Askren se opřel do Conora McGregora

Ben Askren se sice po poslední prohře, která přišla skrze naskočené koleno za pouhých 5 sekund, na nějakou dobu odmlčel. Nyní je ale zpátky i se svými vtípky a narážkami. Jeho poslední „obětí“ se stal hvězdný Conor McGregor, který se po turnaji UFC 242 přihlásil o odvetu s Khabibem Nurmagomedovem.


Conor McGregor „volá“ po odvětě s Khabibem


„Nechceš přeci, aby tě Khabib znovu zničil. Vezmi zápas s Dustinem a buď šťastný. A taky buď milejší na starší lidi,“ zareagoval Askren na Conorova poslední vyjádření. Conor si totiž nejdříve řekl o odvetu a následně „odpálkoval“ Poiriera, který vzkázal, že by mu teď odveta s Irem dávala smysl.


Conor McGregor pohotově odpovídá na Poirierovu „výzvu“


Askren se na sociálních sítích už nějakou dobu pohybuje, takže mu bylo očividně jasné, že mu někteří fanoušci vpálí poslední prohru, „Dostal jsem jednu zbloudilou ránu. Poučil jsem se z toho a vím, že už se to nestane. Nechci říct, že měl Masvidal štěstí, ale už se to nebude opakovat. Conor ale dostával 18 minut na prdel, což se stane úplně pokaždé. Se vší vážností je třeba říct, že Conor vydělal tolik peněz, že už nemá touhu trénovat na úrovni světových šampionů. Rozhodně ani nemládne.“

Ben Askren

„Proč tak vážně?“ reagoval Conor McGregor stručně a jasně.

„Protože někteří z nás tohle mají jako skutečnou práci, která je živí. Neproducírují se kolem, jako ožralé hovado, které mlátí staré lidi a rozšlapává telefony, jako malé dítě. Těším se na tvou nesouvislou odpověď,“ nenechal se Askren zaskočit a naopak trochu přitvrdil. Tímto jejich výměna prozatím skončila.

Navzdory tomu, jak málo zápasí, Conor McGregor zkrátka i nadále hýbe MMA světem. Před časem avizoval, že se touží do konce roku vrátit zpět do boje, ale od té doby jsme se dalších informací nedočkali. Pokud se skutečně vrátí, tak se pravděpodobně utká se jmenovaným Dustinem Poirierem nebo vítězem souboje Justin Gaethje vs Donald Cerrone. Na titulovou odvetu by teď neměl ani pomýšlet, protože tu si určitě nezaslouží. Uvidíme však, jak se celá situace ještě vyvine.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *