Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT
Tags: , ,

Uvidíme legendárního “Cro Copa“ na KSW 51?

Uvidíme legendárního “Cro Copa“ na KSW 51?

Jeden z majitelů polské organizace KSW právě dokončuje detaily ohledně turnaje KSW 51. Ten by se měl podle všeho uskutečnit ještě tento rok v chorvatském Záhřebu. Zároveň se setkal s největší místní legendou bojových sportů Mirkem “Cro Copem“ Filipovičem (38-11-2-1NC) a posléze na svém profilu na Facebooku zanechal zajímavý vzkaz.

KSW

V minulém týdnu jsme se dozvěděli o plánované expanzi organizace KSW do několika dalších států v Evropě. Podle chorvatských MMA serverů je další turnaj KSW 51 naplánován na 9. listopadu do Záhřebu. Do haly v hlavním městě Chorvatska se vejde až 15.000 diváků a tak se dá očekávat další velkolepý turnaj z dílny polské organizace. V těchto dnech je spolumajitel KSW Martin Lewandowski v Záhřebu, kde dolaďuje poslední detaily. Mimo jiné se setkal s legendárním Mirkem “Cro Copem“ Filipovičem a na sociální sítě umístil fotku se zajímavým vzkazem: 

Martin Lewandowski, KSW

Spolumajitel KSW Martin Lewandowski

„Všechno nejlepší Mirko “Cro Cop“ Filipovic. Legenda bojových umění, která inspiruje mnoho lidí v každém věku a na každém kontinentu. Tento den je zvláštní den! Děkuji za suvenýry a na oplátku se vsadím, že moje suvenýry budou také fungovat 😉 Uvidíme se velmi brzy,” uvedl Lewandowski na svém profilu na Facebooku. 

Může fráze „uvidíme se brzy“ znamenat, že uvidíme Filipovice na listopadovém galavečeru KSW? “Cro Cop“ v únoru letošního roku oznámil po zápase s Royem Nelsonem konec své kariéry. Je potřeba si uvědomit, že v minulosti se 45letý veterán vrátil do kolotoče MMA ze sportovního důchodu hned několikrát. V současné době však může hrát roli i zdravotní hledisko. Na začátku března prodělal lehkou mrtvici a lékaři mu návrat nedoporučují. Je tedy možné, že se “Cro Cop“ objeví 9. listopadu na turnaji v Záhřebu pouze jako host. Zápasníci, kteří by se na turnaji měli téměř jistě objevit jsou Erko Jun, Antun Račič, Filip Pejič nebo Aleksandar Ilič. Pokud zvládne svůj sobotní zápas Roberto Soldič a nezraní se, tak i on by se měl objevit v Záhřebu. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *