Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Pudilová jede na kemp k bývalé UFC šampionce

Pudilová jede na kemp k bývalé UFC šampionce

Po posledním neúspěchu v bitvě se Shevchenko, který znamenal třetí prohru v řadě, se mezi fanoušky i odbornou veřejností vášnivě spekulovalo o tom, že pokud chce Lucie Pudilová v UFC setrvat, tak bude muset vyrazit na nějaký zahraniční kemp. Ke stejnému výsledku očividně společně s týmem došla i Lucie. „Příbramská Střela“ totiž vyráží do světa, aby nabrala nové zkušenosti.

Lucie se už tuto neděli chystá do Nizozemska, kde se bude připravovat po boku bývalé UFC šampionky Germaine de Randamie. Ta má aktuálně na svém kontě 5 výher v řadě s tím, že poslední prohru zaznamenala právě s Nunes. Naposledy si však za pouhých 16 sekund poradila s Ladd, se kterou se Pudilová dříve špičkovala na sociálních sítích. „Byla jsem to já, kdo soustředění inicioval, oslovila jsem ji a ona souhlasila. Hned jsme se domluvily, přijde mi, že z toho má radost stejně jako já,“ prozradila naše jediná zástupkyně v UFC pro server Sport.cz.

Nunes vs GDR

De Randamie čeká v prosinci titulový zápas s dominantní šampionkou Amandou Nunes, takže taky určitě uvítá pomoc naší houževnaté válečnice. Lucie na 14 dní, které v Holandsku stráví, zatím nemá jasný program, ale každopádně počítá s tím, že dostane pořádně do těla. To pravděpodobně dostává i v Příbrami, ale nyní bude mít možnost trénovat s neznámými bojovníky a získat tak nové zkušenosti, které by mohla využít v posledním zápase platného kontraktu.


„Zbývá jeden duel, který rozhodne,“ uvědomuje si Lucie Pudilová


Ten bude samozřejmě nesmírně důležitý. Lucie má sice v rámci UFC zápornou bilanci 2:4, ale 2 z jejích zápasů byly označeny, jako zápasy večera, což by v případném prodloužení smlouvy mohlo hrát roli. Pudilová však rozhodně potřebuje vyhrát a nejlépe předvést další atraktivní výkon. Kdy by na její další bitvu mohlo dojít? Pravděpodobně až příští rok, takže má zatím dostatek času na získávání nových zkušeností.

Zdroj: A jede se do světa. Jediná Češka v UFC doufá, že dostane do těla

Úvodní foto via IG Lucie Pudilová

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *