Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Conor McGregor pohotově odpovídá na Poirierovu „výzvu“

Conor McGregor pohotově odpovídá na Poirierovu „výzvu“

Krátce po skončení bitvy Khabib Nurmagomedov vs Dustin Poirier se ozval Conor McGregor s tím, že by měl zájem o odvetu. Ta by prý klidně mohla proběhnout v Moskvě na nepřátelském území. Hvězdný Ir však není jediný, kdo se snaží využít situace. Podobně do zkusil i Dustin Poirier, který v souboji s Khabibem neuspěl. Vzkázal totiž, že by mu teď odveta s Conorem dávala jasný smysl. Odpověď na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat.


Conor McGregor „volá“ po odvětě s Khabibem


„Brácho, nakrmil jsem tebou kanvas za 90 sekund. Před soubojem s Khabibem jsi o mně měl mluvit s větším respektem. Že prý nejsem další. Sráči, já jsem vždycky další! McGregor je meta! Vždycky! Zkus to znovu a já o tom popřemýšlím,“ odpověděl pohotově McGregor. Toho očividně nepotěšilo, že Poirier před zápasem s Khabibem zmiňoval jako dalšího titulového vyzyvatele Tonyho Fergusona.

Conor McGregor vs Dustin Poirier

Conor se s Dustinem utkal v roce 2014 ve své 4. UFC bitvě, kdy už pomalu stoupal na vrchol divize. Se soupeřem, který měl tehdy na svém kontě 3 výhry v řadě, si porazil za 1 minutu a 46 sekund via TKO. Poirier se na základě této drtivé prohry rozhodl pro návrat do lehké váhy, ve které setrval až do teď a díky skvělým výkonům si v ní došel až k titulové šanci.

Už před soubojem Nurmagomedov vs Poirier, který se odehrál na turnaji UFC 242, se spekulovalo o tom, že by se Conor McGregor mohl utkat s poraženým. Do určité míry by to skutečně dávalo smysl. Na titul totiž Ir zatím pomýšlet nemůže, takže by se nabízela odveta s vysoko postaveným borcem, kterým, navzdory prohře, Poirier stále je.


„Jsem hladový po návratu,“ vzkazuje Conor McGregor


Jako o možném soupeři pro Conora se mluví i o veteránovi Edgarovi, který by se prý neváhal přesunout do vyšší váhové kategorie. Uvidíme tedy, co vedení UFC a hlavně Conor vymyslí. Pokud myslel svá slova vážně, tak bychom se ho měli dočkat zpět v boji ještě tento rok. Pravděpodobně na prosincovém turnaji UFC 245.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *