MMA Shorties

Co hledáte?

Conor McGregor pohotově odpovídá na Poirierovu „výzvu“

OKTAGON14

Conor McGregor pohotově odpovídá na Poirierovu „výzvu“

Share

Conor McGregor pohotově odpovídá na Poirierovu „výzvu“

Krátce po skončení bitvy Khabib Nurmagomedov vs Dustin Poirier se ozval Conor McGregor s tím, že by měl zájem o odvetu. Ta by prý klidně mohla proběhnout v Moskvě na nepřátelském území. Hvězdný Ir však není jediný, kdo se snaží využít situace. Podobně do zkusil i Dustin Poirier, který v souboji s Khabibem neuspěl. Vzkázal totiž, že by mu teď odveta s Conorem dávala jasný smysl. Odpověď na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat.


Conor McGregor „volá“ po odvětě s Khabibem


„Brácho, nakrmil jsem tebou kanvas za 90 sekund. Před soubojem s Khabibem jsi o mně měl mluvit s větším respektem. Že prý nejsem další. Sráči, já jsem vždycky další! McGregor je meta! Vždycky! Zkus to znovu a já o tom popřemýšlím,“ odpověděl pohotově McGregor. Toho očividně nepotěšilo, že Poirier před zápasem s Khabibem zmiňoval jako dalšího titulového vyzyvatele Tonyho Fergusona.

Conor McGregor vs Dustin Poirier

Conor se s Dustinem utkal v roce 2014 ve své 4. UFC bitvě, kdy už pomalu stoupal na vrchol divize. Se soupeřem, který měl tehdy na svém kontě 3 výhry v řadě, si porazil za 1 minutu a 46 sekund via TKO. Poirier se na základě této drtivé prohry rozhodl pro návrat do lehké váhy, ve které setrval až do teď a díky skvělým výkonům si v ní došel až k titulové šanci.

Už před soubojem Nurmagomedov vs Poirier, který se odehrál na turnaji UFC 242, se spekulovalo o tom, že by se Conor McGregor mohl utkat s poraženým. Do určité míry by to skutečně dávalo smysl. Na titul totiž Ir zatím pomýšlet nemůže, takže by se nabízela odveta s vysoko postaveným borcem, kterým, navzdory prohře, Poirier stále je.


„Jsem hladový po návratu,“ vzkazuje Conor McGregor


Jako o možném soupeři pro Conora se mluví i o veteránovi Edgarovi, který by se prý neváhal přesunout do vyšší váhové kategorie. Uvidíme tedy, co vedení UFC a hlavně Conor vymyslí. Pokud myslel svá slova vážně, tak bychom se ho měli dočkat zpět v boji ještě tento rok. Pravděpodobně na prosincovém turnaji UFC 245.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *