Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Patrik Kincl zvažuje konec kariéry?

Patrik Kincl zvažuje konec kariéry?

O půlnoci jsme bohužel museli potvrdit zprávy z polských zdrojů, které informovaly o tom, že se Patrik Kincl na turnaji KSW 50 nepředstaví. Na jubilejní akci se měl utkat o titul šampiona welterweight divize, ale na to bohužel nedojde. Patrik se totiž na poslední chvíli zranil, což trochu rozvedl na svých sociálních sítích:

„A jak špatný den jste měli vy? Určitě nejde o nejhorší den mého života, ale k těm černým mé sportovní kariéry se zapisuje hodně vysoko. Když o tom tak přemýšlím, mám takových dní už slušnou sbírku.

Zklamání po nenavážení Duraeva o 6kg na titulový zápas v ACB, následné natržení koleních vazů a prasknutí menisku v přípravě o uvolněný titul, ukradení výhry nad Aguevem, kdy majitel organizace změnil výsledek a v neposlední řadě hořký konec XFN. 

Vždy jsem říkal, že zranění týden před zápasem je amatérské a hodné opovržení. Nahlas jsem nadával třeba na Khabiba, Fergusona a nejvíc na mé nezodpovědné soupeře. Teď mohu nadávat i sobě. Mohu se vymlouvat na velký počet tvrdých tréninků, na ostrou dietu, osud, náhodu, blbost, že se to všechno nastřádalo, ale to je stejně k ničemu. 


Patrik Kincl na turnaji KSW 50 bohužel nenastoupí


Chtělo by si zařvat jako Jubox: “Hold Strong People, brzy jsem zpět”, jenže možná už těch znamení bylo dost. Možná jsem právě došel na konec své cesty. Nevím. Nechci dělat ukvapené závěry a vše si nejprve srovnám sám v hlavě.

Omlouvám se, ale tohle je jedno z hodně mála vyjádření, co k tomu teď dám. Díky za pochopení a podporu. Nebudu teď reagovat na žádné zprávy a komentáře. Nechtěl jsem psát ani tenhle status a stáhnout se hned, ale za podporu kterou jsem vždy dostal, si alespoň tohle vyjádření zasloužíte.

Na závěr se omlouvám všem, kteří si na Londýn udělali čas a chtěli mě vyrazit podpořit. Posral jsem to,“ vzkázal Patrik fanouškům před tím, než se přesune do ústranní.

Reprezentant ASA si údajně vykloubil loket, což je zranění, se kterým má nepříjemné zkušenosti i Tomáš Deák, který kvůli němu musel zrušit titulovou obhajobu v rámci organizace FNG.

Pro Patrika je to samozřejmě velká rána, se kterou se teď bude muset vyrovnat. Myšlenky na případný konec jsou poměrně pochopitelné, ale snad jsou jen výsledkem smolného období. Byla by totiž škoda, kdyby Patrik skutečně skončil. Navzdory aktuálnímu neúspěchu má totiž domácí i evropské scéně hodně co nabídnout.

Zdroj: FB Patrik Kincl

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *