Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Jon Jones očividně našel dalšího soupeře

Jon Jones očividně našel dalšího soupeře

Šampion polo-těžké váhy Jon Jones se nám naposledy přestavil na turnaji UFC 239, kde se utkal s Thiago Santosem. V poměrně vyrovnané bitvě se zraněným Santosem nakonec zvítězil na body a připsal si tak další titulovou obhajobu. Po duelu, který naznačil, že Jones přeci jen nemusí být úplně „všemocný“, se samozřejmě začalo spekulovat o tom, kdo bude jeho další soupeř.


Dana White chce Jonesovi vrátit neporazitelnost?


Jones se totiž hned na po-turnajové tiskové konferenci vyjádřil v tom smyslu, že by se rád vrátil do boje ještě před koncem roku. Dost se mluvilo o tom, že v případě, že vyhraje, by mohl znovu změřit síly s rivalem Danielem Cormierem. Ten však v odvětě s Miocicem padl a aktuálně zvažuje své další působení v UFC. DCho prohra tak otevřela dveře jiné možnosti – souboji s Mioicem. Jones se sice nechal slyšet, že se do těžké váhy nijak nehrne, ale tučné odměně a možnosti získat další titul by zřejmě neodolal.

„Přátelé, připoutejte se. Brzy totiž bude oznámen velký zápas,“ napsal včera Jones na svůj Twitter. Očividně tak už našel dalšího soupeře. Bude jím šampion těžké váhy Stipe Miocic? Je to možné. Je však třeba brát v úvahu i polo-těžkou váhu, které aktuálně Jones vládne.

Jon Jones

Při pohledu na žebříček se v podstatě nabízí jen jediné jméno. Cormier je totiž v tuto chvíli ze hry, Santose i Smitha Jones nedávno porazil a Reyes už má domluvený zápas s bývalým šampionem střední váhy Weidmanem. Na hranici TOP 5 nám tedy zůstává jediné jméno – Jan Blachowicz.

„Ptáčci cvrlikají, že se blíží zápas,“ přiživil Janek na svém IG profilu spekulace. Bude polský borec Jonesovým dalším soupeřem? Pokud se Bones rozhodne setrvat v polo-těžké váze, tak nejspíše ano. Blachowicz sice v Praze padl se Santosem, ale z posledních 6 zápasů to byla jeho jediná prohra. Naposledy navíc dokázal tvrdě ukončit bývalého šampiona střední váhy Rockholda, čímž na sebe znovu upozornil.

S kým myslíte, že se Jones utká?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Samozřejmě jde jen o teorie založené na kusých informacích, ale je dost možné, že se v blízké době dočkáme oznámení zápasu Miocic vs Jones nebo Jones vs Blachowicz.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *