Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

„Je to závistivá d*vka,“ říká Covington o Masvidalovi

„Je to závistivá d*vka,“ říká Covington o Masvidalovi

Bývalý prozatímní šampion Colby Covington se nedávno v souvislosti s krizí na vrcholu divize opřel do svého týmového parťáka Jorgeho Masvidala. Vinil ho totiž z toho, že mu chce vzít titulovou šanci. Mnozí si mysleli, že je to jen promyšlený tah, jak přilákat další pozornost. Aktuálně se však ukazuje, že Colby a Jorge jsou spolu skutečně na nože.


Colby Covington se opřel do „kamaráda“ Masvidala


„Je to frusturující. Všichni vědí, že existuje jen jeden zápas, který je třeba udělat. Sjednocující zápas mezi mnou a Martym Usmanem. Bylo tedy hodně frustrujíc vidět, jak se mě někdo (Jorge Masvidal), kdo to má v poslední době 2:2 a nikdy pořádně nedosáhl na vrchol, snaží přeskočit. To přeci nedává žádný smysl,“ postěžoval si Colby Covington v rozhovoru s Arielem Helwanim.

Vedení se prý titulový souboj Usman vs Covington snažilo skutečně domluvit, ale jednání ztroskotala na Colbyho straně. Ten se totiž snažil vyjednat lepší podmínky, na což však vedení nehodlalo přistoupit a v podstatě mu prý dalo nůž na krk, že buď zápas vezme, nebo se najde někdo jiný. Ten někdo jiný měl být právě Jorge Masvidal, což mezi borce z ATT zasadilo další klín.

„Je to ten typ člověka, který tě využije, když tě potřebuje. Když se ti však daří lépe než jemu, tak o tebe neprojeví žádný zájem. To se přesně stalo, když ho porazil Demian Maia, kterého jsem pak já naprosto zničil před domácím publikem. Začal se pak ke mně chovat jinak a snažil se se mnou soutěžit,“ vysvětlil bývalý prozatímní šampion, kdy se mezi zdánlivými kamarády objevily problémy.

„Postupně začínal žárlit a byl čím dál více zahořklý. Začalo to soubojem s Maiaou a pokračovalo, když jsem se stal šampionem. Vůbec mi před tím zápasem nepomohl. Staral se jen sám o sebe. Jorge je holt takový. Stará se o druhé jen ve chvíli, kdy pro něj můžou něco udělat. Vydělávám více než on, spím s mnohem hezčími holkami a zkrátka se mám lépe. Je to jen závistivá děvka,“ pokračoval Covington.

Jorge Masvidal

Ariel Helwani shodou okolností vyzpovídal i Masvidala, který se k celé věci taky vyjádřil, „Colby, budu v gymu. Pokud tohle slyšíš ty malá kurvičko, a já vím, že posloucháš, protože sice hraješ drsňáka, ale jsi ten nejcitlivější týpek, kterého jsem kdy potkal, tak mě najdeš celý týden v gymu. Můžeme si o tom promluvit, jako dva dospělí chlapi.“

Jorge očividně bere celou situaci s větším nadhledem. I on se však umí rozparádit. Stačí vzpomenout, jak po zápase s Tillem vystartoval na Edwardse. Doufejme však, že si to oba borci vyříkají a v rámci mezí se i „udobří“. Atmosféře v gymu by totiž jejich nepřátelství asi moc nepomohlo.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *