Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

„Myslím si, že to bude nejlepší zápas startovky,“ předpovídá Leo Brichta

„Myslím si, že to bude nejlepší zápas startovky,“ předpovídá Brichta

Dalším hostem YouTube pořadu Na Férovku byl talentovaný Leo Brichta, kterému se obecně předpovídá velká budoucnost. Borce, který mezi amatéry značně dominoval, čeká zápas na turnaji OKTAGON 14. Soupeřem mu bude Ronald Paradeiser, který původně pomýšlel na titul, ale v posledním zápase bohužel nestačil na Legierskiho. Brichta se na souboj očividně hodně těší a očekává, že by mohlo jít o zápas večera.

„Doufám, že je zdravý, že se jeho příprava obešla bez zranění, a že nastoupí v tak dobré formě, jako já. Ukážeme, že my jsme tady ty mladé pušky, které mají budoucnost. Myslím si, že to bude nejlepší zápas startovky,“ vzkázal Brichta soupeři.

Talentovaný borec má aktuálně na svém kontě 4 výhry a 2 prohry. OKTAGON fanouškům se poprvé představil na turnaji OKTAGON 13 na Štvanici, kde si na body poradil s Alistonem. Mnohokrát to v průběhu zápasu vypadalo, že si Brichta dojde pro ukončení, ale Brazilec žijící ve Španělsku dokázal přežít, „Z něj to úplně teklo. Jsem si říkal, že není možné, aby to pustili dál. No, ale pustili.“

Paradeiser vs Brichta

Leo Brichta si ani nestihl dát žádný odpočinek a hned naskočil do další přípravy, „Rovnou jsem skočil do přípravy. Ze zápasu rovnou do další přípravy. Já si odpočinu až, když budu mít pás. Až tady budu sedět a budu mít ten OKTAGON pás, tak si odpočinu. Teď není čas odpočívat.“


„Dohnal měl volit lepší slova,“ říká Leo Brichta


Dle trenéra Lončáka je Brichta ve skutečně skvělé formě, takže se rozhodně můžeme těšit na hodně zajímavý zápas, který by skutečně mohl patřit k tomu nejlepšímu, co turnaj OKTAGON 14 nabídne.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *