Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Bellator 226: Výsledky a Highlighty

Bellator 226: Výsledky

Na programu byl dnes v noci i turnaj Bellator 226 s hlavním zápasem Bader vs Kongo. Turnaj přinesl celou řadu pěkných ukončení a submisí. Kaz na celém turnaji zanechal hlavní zápas, jelikož Ryan Bader několikrát strčil prsty do očí Cheicka Konga a duel byl vyhlášený jako No Contest. Po zápase napochodoval do oktagonu Quinton Rampage Jackson a chtěl si to s Baderem vyřídit. Velice nepříjemné zranění si přivodil Albert Gonzales, který si při low kicku zlomil nohu podobně jako Andreson Silva v utkání s Chrisem Weidmanem.

Ryan Bader vs Cheick Kongo

 

Adam Borics vs Pat Curran

Derek Campos vs Daniel Straus

Adam Piccolotti vs Jake Smith

Tyson Miller vs Albert Gonzales

Cass Bell vs Iasiah Rocha

Bellator

Výsledky UFC 242

Další akcí organizace bude turnaj Bellator 227, který se koná 27.9. v Dublinu. V hlavním zápase se spolu utkají James Gallagher a Cal Ellenor. Těšit se můžeme i na „návrat“ Venoma, který v posledním zápase tvrdě narazil s Limou. Ten mu totiž v rámci Bellator Welterweight Grand Prix uštědřil vůbec první prohru profesionální kariéry. Do boje se rovněž dostane i týmový partner Conora McGregora Peter Queally. 

V souvislosti s organizací Bellator se rovněž spekuluje o možné spolupráci s organizací Rizin, jejíž polo-těžké váze vládne Jiří Procházka, ale vše je zatím teprve v jednání.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *