Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Conor McGregor „volá“ po odvětě s Khabibem

Conor McGregor „volá“ po odvětě s Khabibem

Titulovou bitvu Khabib Nurmagomedov vs Dustin Poirier sledovaly doslova miliony očí. Mezi nimi byly i oči hvězdného Ira Conora McGregora, který, jak už je u něj v poslední době zvykem, neváhal a krátce po skončení turnaje zareagoval. Ne moc překvapivě si přeje odvetu, kterou je ochoten podstoupit na nepřátelském území.

Conor McGregor

„Domluvte odvetu v Moskvě,“ vzkázal Conor McGregor pohotově. Bývalý dvojnásobný šampion tak skutečně touží po odvetě zápasu z minulého roku. V tom ve čtvrtém kole padl via neck crank a připsal si tak čtvrtou prohru profesionální kariéry. 


„Jsem hladový po návratu,“ vzkazuje Conor McGregor


„Jsem hladový po návratu. Uvidíme, co se stane, ale rozhodně si s sebou ponesu sebevědomí a vědomosti, které jsem nasbíral. Rád bych se vrátil zpět na cestu. Podívejte se na Diaze. Před třemi roky se mnou prohrál a teď se vrátil a vyhrál. To mě hodně namotivovalo. Podívejte se na Miocice, který se vrátil po KO a získal zpět svůj titul. Je tu hodně příběhů a já chci být tím nejlepším z nich. Jsem ještě daleko od konce. Naopak jsem teď dost nabuzený,“ prohlašoval McGregor nedávno a očividně svá slova myslel vážně.

Conor v rozhovoru s elitním novinářem Helwanim jmenoval celou řadu soupeřů, ale nejvíce projevil zájem o odvetu s Khabibem Nurmagomedovem. Otázkou je, zda jí dostane. Dana White totiž v průběhu posledních dní několikrát zopakoval, že pokud zápas vezme, tak je na řadě Tony Ferguson. Ten má aktuálně na svém kontě 2 výher v řadě a těžko si představit jiného bojovníka, který by si titulový zápas zasloužil více než Tony.


„Chová se jako bejvalka,“ říká o Conorovi titulový vyzyvatel Ferguson


Navzdory prohrám a nízké aktivitě je však Conor McGregor i nadále jednou z největších hvězd bojových sportů. Případná odveta s nenáviděným rivalem by tak byla zárukou obrovské pozornosti a tím pádem i astronomických výdělků. Obzvlášť, pokud by k ní došlo v Rusku, které na svůj první číslovaný turnaj teprve čeká.

S kým se Khabib Nurmagomedov utká v další bitvě?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Nyní tedy bude zajímavé sledovat, jak se vedení UFC zachová. Půjde cestou jasného vyzyvatele Tonyho Fergusona, jehož párování s Khabibem již čtyřikrát selhalo, nebo se nechá zlákat penězi a pokusí se domluvit odvetu? To se určitě brzy dozvíme…

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *