Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

UFC 242: Ceremoniální vážení – VIDEO

UFC 242: Ceremoniální vážení – VIDEO

V Abu Dhabí proběhlo ceremoniální vážení před turnajem UFC 242, kterého se samozřejmě zúčastnili všichni bojovníci a bojovnice, které už za „pár“ hodin uvidíme v akci.

Hlavním tahákem blížícího se turnaje je samozřejmě hlavní zápas. V tom se spolu utkají neporažený šampion Khabib Nurmagomedov a prozatímní šampion Dustin Poirier. Favoritem je samozřejmě Khabib, který většině soupeřů nedal sebemenší šanci. Dustin však v posledních zápasech dokázal porazit několik bývalých šampionů. Za zmínku stojí výhra nad Pettisem, Alvarezem, Gaethjem a nebo aktuálním šampionem pérové váhy Hollowayem. Poirier slibuje, že šokuje svět, tak uvidíme, zda se mu to skutečně podaří.


UFC 242: Analýza, Tipy a Sázky


Skvělou podívanou slibuje i hlavní před-zápas, ve kterém se spolu utkají Edson Barboza a Paul Felder. Barboza je kreativní kopáč, který dokáže zahrozit v jakékoliv části zápasu. Své o tom ví například Dariush, který si naběhl na naskočené koleno. Felder je však tvrdý borec, který se soupeři nemá slitování.


Jak sledovat UFC turnaje?


Vzhledem k místu konání si budou moct domácí fanoušci turnaj vychutnat v hodně příznivou dobu. Akce začíná v 16:00 s tím, že hlavní karta přijde na řadu ve 20:00. Sledovat jí můžete skrze PPV nebo na stanici Nova Sport 2 s českým komentářem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *