Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , , ,

Bývalý UFC zápasník tvrdě knockoutoval civilistu – VIDEO

Melvin Guillard knockoutoval v baru civilistu

Na internet se dostala video nahrávka zachycující bývalého zápasníka UFC Melvina Guillard (32-21-2-3NC), jak se připletl do barové potyčky v nočním klubu v Denveru, ve které nakonec knockoutoval neznámého civilistu.

Melvin Guillard si nedá pokoj. Uniklá  nahrávka ukazuje ochranku podniku, jak vyvádí dva agresivní muže z nočního klubu. Kolem jde civilista, který něco začne křičet a ukazovat na ochranku. To se zjevně nelíbí Melvinu Guillardovi. Ten jde ven mezi posledními a bere si civilistu stranou, kde mu zasadí tvrdé KO. Podobné, jaké předváděl ve svých nejlepších zápasnických letech.

Poznamenáváme, že nahrávka je z léta minulého roku, ale až nyní byly záběry zveřejněny. Napadený muž podal na Guillarda žalobu a výsledkem je podmínka a finanční odškodnění pro poškozeného. Melvin Guillard se naposledy objevil v boji v srpnu na turnaji Bare Knuckle FC, kde podlehl dalšímu veteránovi UFC Vallie-Flagovi. Pro Melvina to byla druhá barová potyčka během půl roku. Bude si tak muset dávat velký pozor, aby se těmto incidentům vyvaroval. Jinak by klidně mohl skončit za mřížemi.

Soud čeká i B.J. Penna, který se v poslední době pere víc po barech, než v oktagonu. Naposledy se objevily záběry, jak tvrdě inkasoval na ulici a šel k zemi. To vše se děje v době, kdy Penna čeká poslední UFC zápas. Prezident UFC Dana White totiž potvrdil, že ať už domluvný duel s Lentzem dopadne jakkoliv, tak to pro veterána a bývalého šampiona bude poslední zápas v rámci nejprestižnější organizace. Je však otázkou, zda Penn skutečně skončí nebo se jen přesune pod křídla jiné organizace. například Bare Knuckle FC, kde už skončil nejeden veterán.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *