Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Daniel Cormier prožívá smutné období. Vrátí se do boje?

Daniel Cormier prožívá smutné období. Vrátí se do boje?

Bývalý dvojnásobný šampion Daniel Cormier poslední týdny prožívá hodně smutné životní období. Nejprve totiž přišel o oba své tituly a následně i o milovaného otce. S takovou ztrátou se člověk musí nějakou dobu vyrovnávat. Zápasnická kariéra tak šla nyní určitě stranou. Na toto téma se nyní vyjádřil neporažený šampion lehké váhy Khabib Nurmagomedov, který se s Cormierem hodně přátelí.


http://139.162.132.153/index.php/2019/08/26/jon-jones-cormier-soustrast/


“Když DC přišel o titul, tak to pro nás všechny bylo hodně smutné. Pak Cain Velasquez přišel o matku a o pár dní později DC o otce. Pro AKA to byl hodně smutný týden, ale bohužel se nedá nic dělat. Když si Bůh něco zamane, tak s tím nikdo nic neudělá. Ztráta titulu není nic v porovnání se ztrátou otce nebo matky,” rozpovídal se na toto téma Khabib Nurmagomedov, který má ke Cormierovi hodně blízko.

Khabib Nurmagomedov Daniel Cormier

“Samozřejmě ho nám je líto, ale víme, jak velký bojovník DC je. Přeju mu hodně štěstí. Zrovna před pár dny jsem s ním mluvil. Mluvili jsme o zápasení a o otci a já se mu snažil předat trochu pozitivní energie. Zrovna teď je na tom špatně, ale vím, že čas všechno změní. Bude v pořádku,” věří bojovník, kterého za pár dní čeká obhajoba titulu. V hlavní bitvě turnaje UFC 242 se totiž utká s prozatímním šampionem lehké váhy Dustinem Poirierem.

Khabib by chtěl svého parťáka vidět ještě v posledním boji, “Hrozně rád bych ho viděl v dalším zápase s Miocicem, čímž by mohl uzavřít kariéru. Nevím, jaké jsou jeho plány, ale chtěl bych, aby se v únoru nebo březnu vrátil zpět do boje a pak skončil.”

S ohledem na aktuální bilanci mezi Cormierem a Miocicem, která je 1:1, se trilogie nabízí. Očividně by proti ní nebyl ani prezident UFC Dana White. Vše tak bude záležet na tom, jak se společně se svou rodinou rozhodně Daniel Cormier.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *