Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

Filip Macek by rád Deáka donutil vzdát

Filip Macek by rád Deáka donutil vzdát

Hlavním zápasem blížícího se turnaje OKTAGON 14 je dlouho očekávaná bitva Tomáš Deák vs Filip Macek. O tomto duelu se spekulovalo téměř rok, ale až nyní se ho konečně dočkáme. Dojde tak na střet slovenské a české jedničky. Borci si to rozdají o titul šampiona bantamweight divize organizace OKTAGON MMA. Filip Macek byl posledním hostem pořadu Na Férovku, kde se o duelu rozpovídal.

Deák vs Macek

„My k tomuhle zápasu v podstatě směřujeme už přes rok. Ono se to ví chvíli, ale celou dobu to za tím šlo. Myslím, že tomu nahrálo, že Fight Nights, kde Tomáš Deák drží titul, se teď úplně nedaří. Jdeme si pro něj,“ potvrdil Macek, že měl souboj v hlavě delší dobu. Prý mu ani tak nejde o souboj s Deákem, jako o to, aby získal titul a stal se třetím šampionem organizace OKTAGON.

Filip je známý svými submisemi, což na vlastní kůži poznala cel řada jeho soupeřů. Pět posledních zápasů například Macek dokázal ukončit právě nějakou submisí hned v prvních kolech. Ve skvělé sérii by rád pokračoval i proti Deákovi, „Bylo by dobrý, kdyby to bylo ukončení na vzdání, ale ať vyhraju, jak vyhraju, tak mi to vůbec nebude vadit.“

Zástupce Reinders MMA gymu před důležitým soubojem kariéry přípravu nijak zásadně neměnil, „Připravuju se stejně, jako na všechny. Tomáš je jiný, než moji ostatní soupeři. Je samozřejmě mnohem kvalitnější, ale nic závratného by tam nemělo být. Tomáš je dobrý, ale furt stejný a nikdy nevymyslí nic jiného, takže se na to jde dobře připravit.“


Co nabídne turnaj OKTAGON 14?


To, zda se Mackovi podaří ukořistit titul a navíc třeba Deáka ukončit, se dozvíme už 14.9. na turnaji OKTAGON 14, jehož hlavní kartu můžete sledovat na stanici O2 TV Sport.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *