Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: , , , , , ,

Jon Jones vyjádřil Cormierovi upřímnou soustrast

Jon Jones vyjádřil Cormierovi upřímnou soustrast

Jen těžko bychom ve světě MMA hledali větší rivaly, než jsou Jon Jones a Daniel Cormier. V minulosti si mezi sebou oba bojovníci vyměnili nejeden ostrý vzkaz. Nyní však šlo všechno nepřátelství stranou. DC totiž prožívá hodně těžké období. Poté, co přišel o titul šampiona těžké váhy, bohužel přišel i o svého milovaného otce.

Jon Jones Cormier

“Dneska jsem kvůli rakovině přišel o svého hrdinu. Můj otec byl ten nejsilnější, nejstatečnější, nejtvrději pracující a nejvíce pečující člověk, kterého jsem kdy poznal. Užíval si život a každému, koho potkal, zlepšoval náladu. Nikdy jsem si nedokázal představit, že bychom něčím takovým procházeli. Všechno, co jsem se od něj naučil, bych chtěl poslat dál. Učil mě, že život je o tom, co tu člověk zanechá. Tvůj odkaz bude v tom, že jsi byl skvělý člověk, milující manžel, otec a přítel pro každého, kdo tě znal. Byli jsme svědky mnoha skvělých věcí, taťko. Doufám, že sis tu jízdu užil. Chci jen, aby si byl na mě pyšný. Miluju tě. Byl jsi oporou téhle rodiny a nyní si můžeš odpočinout. Už žádná bolest,” rozloučil se Daniel Cormier se svým otcem, který podlehl rakovině.

Daniel Cormier

Daniel Cormier společně s otcem

Turnaj UFC 241 paradoxně nabídl dva rozdílné příběhy. Zatímco Cormierův otec rakovině podlehl, tak Miocicův otec jí porazil. Stipe se tuto skvělou zprávu dozvěděl v šatně hned po zápase, ve kterém se znovu stal šampionem těžké váhy.

“Všechny spory stranou. DC, je mi upřímně líto tvé ztráty. Tvůj otec je teď na lepším místě a po zbytek tvého života tě bude sledovat z první řady. Pokračuj v životě, díky kterému byl na tebe pyšný. Upřímnou soustrast tobě i celé tvé rodině,” překvapil Jon Jones. Šampion polo-těžké váhy mohl tuto událost přejít, ale on se místo toho rozhodl, že přeci jen ukáže svou druhou tvář. Znamená to, že je válečná sekyra zakopaná? Nejspíš ne, ale ukazuje to, že i dva rivalové si za určitých okolností dokáží vyjádřit respekt a dokonce i soucit.

Cormier po poslední prohře avizoval, že bude s rodinou řešit, co dál. Na zápasení teď však určitě nemá nejmenší pomyšlení. Na finální rozhodnutí, zda bude v boji pokračovat, si tak budeme muset asi nějakou dobu počkat. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *