Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Lajoš Klein mohl na UFC 242 bojovat s Khabibovým parťákem!

Lajoš Klein mohl na UFC 242 bojovat s Khabibovým parťákem!

V souvislosti s Lajošem Kleinem se v posledních dnech spekulovalo o tom, zda dostal nabídku do reality show Dana White´s Tuesday Night Contender Series. V té se na konci července představil Michal Martínek, který bohužel neuspěl. Háček je v tom, že aktuální série na konci srpna končí. Lajoš však nabídku skutečně dostal. Nešlo však o reality show, ale rovnou o jeden z možných nejsledovanějších turnajů roku – UFC 242.

Tato informace se nám z dobře informovaného zdroje donesla už před pár dny. Původně jsme měli v plánu vyčkat až na tiskovou konferenci po turnaji OKTAGON 14. Ondřej Novotný však dnes o možné účastni Kleina na UFC turnaji mluvil, takže jsme se rozhodli zprávu vydat.

Lajoš byl totiž vybrán, jako možný soupeř pro Zubairu Tukhugova. Toho můžete znát, jako kamaráda Khabiba Nurmagomedova, nebo jako borce, který po souboji Khabib vs McGregor skočil do klece a zapojil se do hromadné bitky. Za účast na po-zápasové vřavě vyfasoval pokutu 25 000 dolarů a roční suspendaci. I kvůli tomuto trestu uvidíme Khabiba zpět v boji až v září. Neporažený šampion lehké váhy se totiž rozhodl, že bude držet se svými parťáky a počká, až jim vyprší trest.

Právě s takto relativně důležitým a sledovaným borcem se mohl Klein utkat. Lajoš totiž společně s Britem Murphym figuroval v užším výběru. „Byl jsem odmítnutý. Dostal jsem nabídku, kterou jsme hned vzali, ale byl tam na výběr ještě Angličan, se kterým nakonec jde. On a celý tým se rozhodli pro něj,“ prozradil Lajoš Klein exkluzivně pro MMA Shorties.

Tukhugov dal nakonec přednost borci se jménem Lerone Murphy, jehož aktuální bilance je 5-0. Skoro by se až chtělo říct, že si Zubaira vybral „snazší“ cestu. Lajoš Klein, který je oproti Angličanovi mnohem zkušenější, má totiž aktuálně na svém kontě 5 výher v řadě. Celkem dokázal reprezentant Spartakus Fight Gymu vyhrát 14 zápasů s tím, že hned 13 jich ukončil před limitem.

Bohužel to tedy nevyšlo, ale je jasné, že Klein je UFC hodně blízko. V minulosti se o něm spekulovalo, jako o možném prvním Slovákovi v UFC, což se může relativně brzy naplnit. Aktuálně má však Lajoš před sebou bitvu na turnaji OKTAGON 14, ve které si nemůže dovolit zaváhat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *