Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT
Tags: , , ,

„Jsem hladový po návratu,“ vzkazuje Conor McGregor

„Jsem hladový po návratu,“ vzkazuje Conor McGregor

Conor McGregor se v boji naposledy představil minulý rok v říjnu na turnaji UFC 229. V hlavním zápase večera tehdy ve 4. kole via submission podlehl Khabibu Nurmagomedovi. Od té doby jsme o Irské hvězdě slyšeli hlavně v souvislosti s různými skandály. Nyní to však vypadá, že je Conor na cestě zpět.


http://139.162.132.153/index.php/2019/08/23/conor-mcgregor-incidenty/


„Jsem hladový po návratu. Uvidíme, co se stane, ale rozhodně si s sebou ponesu sebevědomí a vědomosti, které jsem nasbíral. Rád bych se vrátil zpět na cestu. Podívejte se na Diaze. Před třemi roky se mnou prohrál a teď se vrátil a vyhrál. To mě hodně namotivovalo. Podívejte se na Miocice, který se vrátil po KO a získal zpět svůj titul. Je tu hodně příběhů a já chci být tím nejlepším z nich. Jsem ještě daleko od konce. Naopak jsem teď dost nabuzený,“ prozradil Conor McGregor, že v sobě znovu našel potřebný oheň. V době, kdy ryšavý bojovník šplhal na vrchol, byl známý tím, že se nezalekl žádní výzvy. Kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. To bylo jeho motto, kterého se dlouho držel. Díky slávě a penězům však následně tak trochu sešel z cesty, na kterou by se chtěl nyní vrátit.

Conor McGregor

Ke skutečnému návratu prý nechybělo mnoho, „Připravoval jsem se na červencový zápas v Madison Square Garden. Byl jsem ve fenomenální formě. Mentálně i fyzicky jsem na tom byl lépe, než kdykoliv jindy. Poučil jsem se z posledního zápasu a věděl jsem, jak chci přistoupit k tomu dalšímu.“ Bohužel přišlo zranění ruky a z plánovaného návratu nic nebylo. Conorovi se přitom rýsoval hodně zajímavý soupeř – Justin Gaethje. Ten po dvou porážkách v řadě dokázal tvrdě ukončit Vicka a pak i Barbozu.


http://139.162.132.153/index.php/2019/05/22/at-conor-bojuje-nebo-zmizi-z-zebricku-preje-si-justin-gaethje/


„Pokud se mě ptáš, s kým bych se chtěl utkat, tak odpovím s kýmkoliv. Úplně s kýmkoliv. Může to být Dustin Poirier, Nate Diaz, Jorge Masvidal, Tony Ferguson, Justin Gaethje, Max Holloway, Jose Aldo. Existuje spousta možností. Ve skutečnosti je úplně jedno, s kým se utkám. Je to o tom, abych se vrátil zpět a byl tím, kým jsem, ne jen napodobeninou sama sebe,“ nabídl Conor jména možných soupeřů.

Uvidíme Conora v oktagonu ještě tento rok?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Conorovo prohlášení zní hodně energicky. Je tedy možné, že se jeho návratu dočkáme ještě tento rok, což by byla pro svět bojových sportů určitě další velká událost.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

9 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *