Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

„Omlouvám se,“ vzkázal Daniel Cormier

„Omlouvám se,“ vzkázal Daniel Cormier

Bývalý dvojnásobný šampion Daniel Cormier má za sebou druhou prohru kariéry. Ta přišla na turnaji UFC 241, kde se v dlouho očekávané odvetě utkal se Stipe Mioicem. Miocic totiž dokázal ve 4. kole skvěle změnit taktiku, kdy začal více mířit na Cormierovy spodky. Díky tomu se mu otevřela cesta ke klíčovému úderu na hlavu, který vedl k drtivé salvě úderů. Tu nakonec zastavil až přítomný rozhodčí.

Daniel Cormier

„Je to už pár dní, ale stejně se nemohu zbavit pocitu zklamání. Omlouvám se, že jsem vás všechny zklamal. Své ženě a dětem bych rád vzkázal, že jsem nikdy nechtěl, aby něco takového prožily. Bolest, kterou jsem na vás viděl mi láme srdce pokaždé, když na to pomyslím. Rád bych se omluvil i svým trenérům, jejichž práce a času, který se mnou tráví, si neuvěřitelně vážím. Chtěl bych taky poděkovat fanoušků za to, jak mě podporují a doprovází.

Stipemu a jeho celému týmu bych rád pogratuloval. Ukázal jsi velké srdce. Také chci poděkovat Danu Whiteovi a celému UFC za všechno, co pro mě a mou rodinu udělali. Byla to skvělá cesta a já se nyní rozhodnu, co bude dál. Ve chvíli, kdy budu mít jasno, se to všichni dozvíte. Mám vás rád, DC,“ vzkázal od srdce Cormier.

🖤 Max Holloway o Danielu Cormierovi 🖤"Ani si nepamatuji, jak DC vstoupil do mého života. Je jako dítě, které s vámi…

Zveřejnil(a) MMA Shorties dne Pondělí 19. srpna 2019

Daniel Cormier původně prohlašoval, že bude zápasit maximálně do 40. narozenin, které měl letos v březnu. Nakonec si ale odchod do důchodu rozmyslel. Před soubojem se Stipem se hodně mluvilo o možné trilogii s Jonesem, ale nyní je hlavní otázkou, zda bude Cormier vůbec pokračovat. Daniel se nechal slyšet, že nechce dělat unáhlená rozhodnutí. Prý si teď dá na chvíli pauzu, aby vše vstřebal a poté se společně s rodinou rozhodne, co dál. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *