Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

„Dohnal měl volit lepší slova,“ říká Leo Brichta

„Dohnal měl volit lepší slova,“ říká Leo Brichta

Leo Brichta (4-2) se chystá na svůj druhý zápas v organizaci OKTAGON MMA, kde se 14. září představí na turnaji OKTAGON 14 v Bratislavě s domácím zápasníkem Ronaldem Paradeiserem (9-6). Co říká na svého soupeře a slova Jakuba Dohnala, který říká, že si s ním Brichta zápas nezaslouží? To se dozvíte v následujícím rozhovoru s talentovaným Brichtou.

Leo Brichta

CzechFighters.cz

Máš za sebou úspěšnou premiéru v OKTAGONu a hned na na turnaji s takovou atmosférou. Jak to na tebe působí? Nesvazovalo tě to trochu poprvé?

Vůbec, dav nějak extra nevnímám. Věděl jsem, že tam bude hodně lidí, ale nevěnoval jsem tomu pozornost. Snažím se maximálně soustředit sám na sebe a na svůj výkon nebo trenéry.

Není tajemstvím, že sis hodně říkal i o Jakuba Dohnala, který zápas odmítl. Stále o ten zápas stojíš?

Hrozně rád bych mu dokázal, jak moc si ho zasloužím, ale on ten zápas nevezme. No, měl volit lepší slova a neříkat, že si ho nezasloužím. Ten zápas bych vzal kdykoliv, já nejsem ten, kdo se bojí.

Leo Brichta Marek Lončák

Leo Brichta s trenérem Markem Lončákem

Co říkáš na svého soupeře pro OKTAGON 14, kterým je Ronald Paradeiser? Jaký máš tip na průběh a výsledek zápasu?

Super, těším se. Tak nějak jsem tušil, že k tomu dojde a je to tady. Ten zápas chtěl vidět snad každý. Nechci nic plánovat a asi ani nebudu, jediný co můžu slíbit je, že to bude super podívaná.

Mluví se o tobě jako o zlatém dítěti českého MMA, ale také se několikrát zmiňovala nedisciplinovanost. Došel jsi do stádia kdy si říkáš “teď už to musím brát vážně”?

Já takhle nerad o sobě mluvím, protože si myslím ze to není pravda. Já sportuju celý život a za svou kariéru jsem potkal spoustu kluků, co měli více talentu než já, ale já se na to nikdy nevykašlal. A ani se mi nezdá, že bych měl nějak extra talent. Já prostě sportuju celý život a tak nějak víc přemýšlím nad věcmi než ostatní. To je vše. Teď právě jsem ve stádiu, kdy ten sport beru vážně. Skončil jsem i s prací a jenom trénuji.

David Kozma, Leo Brichta

David Kozma s Leo Brichtou

Byl jsi s Davidem Kozmou na soustředění. Plánuješ ještě před zápasem nějaký kemp, nebo už se budeš připravovat jen v Primmatu?

Ano byli jsme na kempu u Vlada Moravčíka a Ondry Hutníka, kde jsme se zaměřovali na postoj. Pojedeme ještě na týden do polského Berkutu a posledních 14 dni poladíme v Primmatu.

Máš nakonec nějaký vzkaz pro fanoušky MMA Shorties?

Zdravím všechny fanoušky MMA a doufám ze se přijdete podívat na OKTAGON 14. Bude to nejenom super show, ale i skvělé zápasy co budou zvedat ze židle. Mějte se hezky

 

Autor: Michal Čech

Foto: Czechfighters.cz a FB Primmat gym

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *