Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

UFC 241: Výsledky a Highlighty

UFC 241: Výsledky

Turnaj UFC 241 přinesl pár zajímavých ukončení, ale hlavně několik pěkných zápasů. V hlavním zápase to chvilkama vypadalo, že se bude opakovat podobný scénář, jako v prvním duelu.

Zápas se nakonec odehrával v přestřelkách v postoji a na konci čtvrtého kola se Stipemu podařilo několikrát pěkně trefit Daniela Cormiera, který už nebyl schopen reagovat a Herb Dean (který nepochopitelně několikrát přehlídil Cormierův eye poke) duel ukončil. Po zápase se Joe Rogan zeptal Cormiera, jestli opravdu hodlá ukončit kariéru jak se spekulovalo, ale DC odpověděl, že momentálně nechce dělat ukvapená rozhodnutí a vše si promyslí.

V očekávaném souboji mezi Natem Diazem a Anthony Pettisem, už to po třech kolenech od Diaze vypadalo na předčasný konec zápasu ve druhém kole, ale nakonec se Diaz radoval až z vítězství na body nad Pettisem.

Yoel Romero byl bodovými rozhodčími nejspíše okraden o vítězství, ale to je pouze naše spekulace. Každopádně s Paulem Costou předvedli skvělý zápas, který jistě bude kandidovat na bonus za zápas večera.

Cormier vs Miocic

Diaz vs Pettis

Romero vs Costa

Brunson vs Heinish

Smith vs Worthy

Klose vs Giagos

Příští víkend si dáme od UFC pauzu a poté nás čeká turnaj v číně a 7. srpna je tu další očekávaný turnaj UFC 242 s hlavním zápasem Nurmagomedov vs Poirier, který se poprvé uskuteční v netradiční destinaci v Abu Dhabí. Na kartě turnaje se dále představí Edson Barboza, Paul Felder, Curtis Blaydes nebo Islam Makhachev. Těšit se také můžete na tradiční kurzovou analýzu.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *