Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

Karlos Vémola se vyjádřil k uniklému intimnímu videu

Karlos Vémola se vyjádřil k uniklému intimnímu videu

Podobně jako Gábor Boráros i Karlos Vémola se v poslední době potýkal s nepříjemnou kauzou. Mezi fanoušky totiž před časem začalo kolovat intimní video, na kterém je Karlos zachycen se třemi ženami. Někdo dokonce záběry nahrál na známou porno stránku, kde k nim měl přístup prakticky každý.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/13/gabor-boraros-se-vyjadril-ke-kontroverznimu-videu-z-balatonu/


„Video je čtyři roky staré. Můj bratr mi před časem ukradl telefon, kde jsem nahrávku měl. Tím videem mě vydíral. Chtěl po mně miliony korun. Je to stará věc, to je celé. Tehdy jsem byl nezadaný a užíval si. Nevidím na tom nic špatného. Kašlu na něj, pro mě skončil,“ vysvětlil Vémola pro bulvární stránku eXtra.cz.

Zmíněná kauza jen dokazuje, že sláva člověku nezaručí štěstí, ale že přináší i negativní věci. Vémola je aktuálně nejpopulárnějším MMA bojovníkem. Jeho tvář se tak objevuje prakticky všude. Najdete ho v novinách a časopisech, známých pořadech i v promo materiálech předních firem. Krom peněz však podobná pozornost přináší i závist a nenávist. 


http://139.162.132.153/index.php/2019/08/01/karlos-vemola-paluska/


Není to přitom tak dávno, kdy Vémola vedl „spor“ s Peštovým trenérem Mamutem Paluskou. Ten o něm totiž při několika příležitostech mluvil poměrně negativně, což si Teminátor nenechal líbit a přišel s vlastní odpovědí. Obě strany od té doby mlčí, takže je možné, že tímto výměna názorů skončila a dalších výpadů se už nedočkáme.


http://139.162.132.153/index.php/2019/08/07/karlos-vemola-veri-ufc/


Doufejme, že tyto kauzy nijak nenaruší Karlosův trénink. Už v listopadu ho totiž čeká jedna z nejdůležitějších bitev jeho dosavadní kariéry. V hlavním zápase turnaje OKTAGON 15 se utká s bývalým Bellator šampionem a slovenskou jedničkou Attilou Véghem. Následně by se prý rád zmocnil titulu šampiona střední váhy a poté klidně i polo-těžké váhy. V hlavě mí přitom stále i dlouhodobý cíl, tedy návrat do nejprestižnější MMA organizace na světě – UFC.

Úvodní foto via IG Karlos Vémola

Tags:
Předchozí článek
Následující článek

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *