Co hledáte?

OKTAGON14 TIPSPORT

UFC 241: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 241: Cormier vs Miocic 2

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme tipy na sázky na turnaj UFC 241: Cormier vs Miocic 2. Všichni zápasníci úspěšně absolvovali dnešní vážení a my se můžeme těšit na zítřejší turnaj.

Dnes vám přínášíme UFC tipy redakce od Radima, Pavla a kurzovou analýzu nově obstará Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet a nyní se přidává k týmu MMA Shorties. Přejeme hodně štěstí při tipování 🍀💸

Pokud ještě nemáte účet u Maxi-tipu, stačí se zaregistrovat zde: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR a sázet na nejvýhodnější kurzy.

Radim
UFC tipy

Pavel

Honza
UFC tipy

Tip na tiket:
UFC tipy

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 168 z 290 (57,93 %)

Pavel 170 z 290 (58,60 %)

Honza 51 z 71 (83,10 %)

Hlavní kartu turnaje můžete sledovat v noci ze soboty na neděli na kanále Nova Sport 2, kde přenos začíná ve 4:00. Stejně tak můžete samozřejmě využít i PPV. Bližší návod, jak lze UFC turnaje sledovat, najdete v níže přiloženém článku. Ten nabízí hned několik možností, takže si stačí vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.


Jak sledovat UFC turnaje?


Přejeme hodně štěstí pří vašich sázkách a nezapomeňte na další turnaj UFC, který se koná 31. srpna v Číně a v hlavním zápase bude Jessica Andrade obhajovat svůj pás šampionky strawweight, proti domácí zápasnici Weili Zhang. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *