MMA Shorties

Co hledáte?

Conor McGregor napadl postaršího štamgasta?

OKTAGON14 OKTAGON14
Tags: , , ,

Conor McGregor napadl postaršího štamgasta?

Share

Conor McGregor napadl postaršího štamgasta?

Před několika měsíci jsme vás informovali o tom, že se měl bývalý dvojnásobný šampion Conor McGregor dostat do potyčky v jednom z irských podniků. Nyní se v souvislosti s tímto incidentem objevilo i video, které můžete zhlédnout níže.


Conor McGregor si nedá pokoj? Údajně se popral v baru…


Conor prý na začátku dubna zavítal do Marble Arch Pubu, kde chtěl místní štamgasty pozvat na svou Proper Twelve. Na bar tedy začal pokládat kelímky, ale jeden z přítomných mužů očividně odmítl. Conor ho tedy pobídl znovu, ale muž trval na svém. Těžko říct, zda následně došlo k nějaké výměně názorů, v minulosti se mluvilo o tom, že muž narážel na Conorovu prohru s Khabibem, ale situace se každopádně vyostřila. Na videu jde vidět, jak muž, který drink odmítl, inkasuje ránu.

Světové zdroje, včetně serveru TMZ, mluví o tom, že na útočník na videu je skutečně Conor McGregor. Incident neměl žádnou právní dohru, ale bohužel do dokazuje, v jakém je poslední měsíce McGregor rozpoložení.

McGregor

Je tedy otázkou, zda Conora ještě někdy uvidíme zpět v oktagonu. V poslední době se nejvíce mluví o turnaji UFC 244, na kterém by se prý mohl utkat s Jose Aldem. Toho v prvním zápase porazil za pouhých 13 sekund, takže by odveta byla určitě hodně zajímavá. Indicií, že se na návratu slavného Ira pracuje, je více. Anthony Pettis totiž v souvislosti s turnajem UFC 241 prozradil, že mu byl zápas s McGregorem nabídnut. Odehrát se měl právě na listopadové akci UFC 244.

Hodně asi bude záležet na tom, jak dopadne titulový souboj Nurmagomedov vs Poirier. Pokud by totiž Khabib prohrál, tak by Conor pravděpodobně loboval za odvetu. Tu by mu UFC v čele s Whiteem určitě rádo dopřálo. Nepochybně by totiž šlo o další akci, která by trhala rekordy v prodejích PPV. Na další informace si tak budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *