MMA Shorties

Co hledáte?

Valentina Shevchenko odpovídá na Cejudovu výzvu

OKTAGON14 OKTAGON14

Valentina Shevchenko odpovídá na Cejudovu výzvu

Share

Valentina Shevchenko varuje Henryho Cejuda

Henry Cejudo v neděli na Twitteru vyzval na zápas šampionku ženské muší váhy Valentinu Shevchenko. Ta se nyní v talk show Ariela Helwaniho vyjádřila, že by Cejudo měl dávat pozor na to co říká, jelikož by se mu jeho přání mohlo splnit.

Valentina Shevchenko byla hostem v tradiční talk show Ariela Helwaniho, ve které se mimo jiné rozpovídala o svých minulých zápasech, ale také o její budoucnosti. Příští vyzyvatelkou, která by se mohla střetnout se Shevchenko by mohla být zápasnice Katlyn Chookagian (12-2), která v posledním souboji porazila Joanne Calderwood a sama začala na sociálních sítích Valentinu provokovat, když napodobovala její tanec. Nicméně Shevchenko uvedla, že kromě Chookagian by ráda ještě zápas s Henry Cejudem: 

„Dávej pozor, co si přeješ, prý si lovcem zlata, ale může se stát, že navždy ztratíš všechno zlato. Jeho výzva byla skutečně vážná a vypadá, že je v tom velmi naléhavý. Ale jak říkám, buď opatrný v tom, co si přeješ. Nikdy nemám strach a ničeho se nebojím,uvedla Shevchenko na adresu Cejuda.

Od Henryho Cejuda se nejspíše jedná jen o svoje zviditelnění, jelikož v poslední době výzývá kde koho a na nikom nenechá nit suchou. O tom se včera přesvědčil i Makhmud Muradov k jehož fotce Cejudo přidal komentář, aby před ním Mach poklekl. Každopadně Shevchenko má pro strach uděláno a bizarnímu zápasu by se nebránila. Tento souboj by nejspíš nepřijala veřejnost, jelikož boj muže proti ženě je zcela proti jakýmkoliv pravidlům.

Co na takový souboj říkate vy?

Výzva Henryho Cejuda


Henry Cejudo, Valentina Shevchenko

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

 1. MgrBizzaro 13/08/2019

  Tož to by byl hodne bizarni souboj 😀
  Samozrejme z jeho strany klasicky Cejudo zvasty, nejak si nedovedu predstavit, ze by ji sazel granaty na hulváta 🙂

  Odpovědět
  1. Petr 14/08/2019

   Je to kokot, sry za vulgarizmy, ale vyzvat ženskou do ringu, tak to je kokot.

 2. kaprfíld 14/08/2019

  Raději at vyzve Nunes nebo Cyborg, váhově jsou výš a tím by měli jako zeny aspon nějakou výhodu nez lehčí Shevchenko.

  Odpovědět
 3. Tomas 15/08/2019

  Inak toto by bola uz cisto uchylacina. Ani nechcem vediet kam az budu chciet bojovnici zajst… Tipujem ze do 10-20 rokov tu mame boje v klietke so zbranami…

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *