Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Liz Carmouche očekávala Valentinu Shevchenko agresivnější. Čeká nás trilogie?

Liz Carmouche očekávala Valentinu Shevchenko agresivnější. Čeká nás trilogie?

 

Liz Carmouche (13 – 7 ) prohrála na UFC Fight Night 156  ve svém druhém pokusu o vybojování titulu (poprvé bojovala o titul s Rondou Rousey) proti Valentině Shevchenko (18 – 3 ). Byl to jejich druhý vzájemný zápas a skóre je vyrovnáno. Dočkáme se trilogie?

Photo by Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Je opravdu jen velmi těžké představit si, že by se uskutečnila třetí bitva po tom, co poslední zápas skončil po 25 minutách na body. Navíc v každém kole ve prospěch stávající šampiónky ženské flyweight divize. I přes to, že nevyhrála jediné kolo na pozápasové tiskové konferenci Liz prohlásila, že by byla ráda, kdyby se povedlo naplánovat třetí zápas. Jejich první boj v roce 2010 se naklonil ve prospěch Carmouche poté, co otevřela ve druhém kole cutem Shevchenko a lékař byl nucen zápas ukončit. Tím se zapsala jako jediná bojovnice, která dokázala ukončit Shevchenko před limitem. Do zápasu nastupovala Carmouche po vítězství nad Lucií Pudilovou na UFC Fight Night v Praze.

Trenéři i sama Carmouche potvrdila, že byla v nejlepší možné kondici. “Šla jsem do pátého kola a cítila se dobře, vůbec jsem nebyla unavená.” reagovala.  Mnoho lidí jí totiž podceňovalo a tvrdili, že víc než tři kola nezvládne. Také ale připustila, že měla ve čtvrtém a pátém kole přidat na tempu.

Photo by Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Obě zápasnice byly v prvních dvou kolech velice opatrné. “Bylo to součástí gameplanu. Obě jsme se ho držely a proto zápas možná nebyl tak atraktivní.” V pozdějších kolech se povedlo Shevchenko přenést zápas na zem a udržet si zápas na body.

Pokud Vám uniklo naše shrnutí UFC Fight Night 156 můžete se podívat na přiložený odkaz. Na přiloženém odkazu můžete nahlédnout na kompletní výsledky a highlighty z celého večera.


UFC Shevchenko vs Carmouche: Výsledky a Highlighty


 

Tags:
Martin Baloun

Grafik a redaktor portálu MMA Shorties.

  • 1

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *