MMA Shorties

Co hledáte?

Liz Carmouche očekávala Valentinu Shevchenko agresivnější. Čeká nás trilogie?

OKTAGON14

Liz Carmouche očekávala Valentinu Shevchenko agresivnější. Čeká nás trilogie?

Share

Liz Carmouche očekávala Valentinu Shevchenko agresivnější. Čeká nás trilogie?

 

Liz Carmouche (13 – 7 ) prohrála na UFC Fight Night 156  ve svém druhém pokusu o vybojování titulu (poprvé bojovala o titul s Rondou Rousey) proti Valentině Shevchenko (18 – 3 ). Byl to jejich druhý vzájemný zápas a skóre je vyrovnáno. Dočkáme se trilogie?

Photo by Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Je opravdu jen velmi těžké představit si, že by se uskutečnila třetí bitva po tom, co poslední zápas skončil po 25 minutách na body. Navíc v každém kole ve prospěch stávající šampiónky ženské flyweight divize. I přes to, že nevyhrála jediné kolo na pozápasové tiskové konferenci Liz prohlásila, že by byla ráda, kdyby se povedlo naplánovat třetí zápas. Jejich první boj v roce 2010 se naklonil ve prospěch Carmouche poté, co otevřela ve druhém kole cutem Shevchenko a lékař byl nucen zápas ukončit. Tím se zapsala jako jediná bojovnice, která dokázala ukončit Shevchenko před limitem. Do zápasu nastupovala Carmouche po vítězství nad Lucií Pudilovou na UFC Fight Night v Praze.

Trenéři i sama Carmouche potvrdila, že byla v nejlepší možné kondici. „Šla jsem do pátého kola a cítila se dobře, vůbec jsem nebyla unavená.“ reagovala.  Mnoho lidí jí totiž podceňovalo a tvrdili, že víc než tři kola nezvládne. Také ale připustila, že měla ve čtvrtém a pátém kole přidat na tempu.

Photo by Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Obě zápasnice byly v prvních dvou kolech velice opatrné. „Bylo to součástí gameplanu. Obě jsme se ho držely a proto zápas možná nebyl tak atraktivní.“ V pozdějších kolech se povedlo Shevchenko přenést zápas na zem a udržet si zápas na body.

Pokud Vám uniklo naše shrnutí UFC Fight Night 156 můžete se podívat na přiložený odkaz. Na přiloženém odkazu můžete nahlédnout na kompletní výsledky a highlighty z celého večera.


UFC Shevchenko vs Carmouche: Výsledky a Highlighty


 

Tags:
Martin Baloun

Grafik a redaktor portálu MMA Shorties.

  • 1

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *