MMA Shorties

Co hledáte?

Henry Cejudo vyzývá k souboji Valentinu Shevchenko

OKTAGON14 OKTAGON14

Henry Cejudo vyzývá k souboji Valentinu Shevchenko

Share

Henry Cejudo vyzval Valentinu Shevchenko

 

Šampion dvou váhových kategorií UFC Henry Cejudo nesouhlasí s fanoušky a odborníky, kteří se domívají, že nejdominantnější šampion není on, ale královna ženské muší váhy Valentina Shevchenko a nyní to dal najevo ve svém videu, které umístil na Twitter.

 

 

Užívám si krásnou neděli v krásném Las Vegas. Ale můj telefon mi pořád upozorňuje, že někdo jménem Valentina „Bullet“ Shevchenko je nejdominantnějším šampionem na světě. A hádejte co? Jsem trochu kyselý, protože má zlato a já to zlato chci! Valentino Shevchenko, mám pro tebe zprávu. Chci se stát prvním mezipohlavním šampionem, kterého tento svět spatří. Výzývám tě. Můžeš být další, kdo poklekne před “Triple C“. Uvedl v bizarním videu Cejudo.

Henry Cejudo naposledy zápasil na turnaji UFC 238 v Montrealu, kde porazil Marlona Moraese a po zisku pásu v muší váze získal i titul šampiona bantamové váhy a stal čtvrtým dvojnásobným šampionem UFC. Prezident organizace Dana White nedávno uvedl, že další Cejuduv zápas by měla být obhajoba titulu šampiona muší váhy proti Josephu Benavidezovi.

Valentina Shevchenko tento víkend zvládla další titulovou bitvu, když jednoznačně na body porazila Liz Carmouche. Hned se začalo spekulovat o její příští soupěřce, jelikož v ženské muší divizi moc vyzyvatelek nenajdete, ale přeci jen se jedno jméno našlo. Na sociálních sítích začíná vystrkovat růžky Katlyn Chookagian (12-2), která se hlásí jako další vyzyvatelka. Uvidíme tedy v následujících týdnech k jakým zápasům se UFC přikloní.

A co říkáte na výzvu Henryho Cejuda vy? Líbil by se vám zápas mezi dvěma pohlavými? 

Valentina Shevchenko, Henry Cejudo

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

  1. Honza Morry 12/08/2019

    On je vážně blázen 🙂

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *