Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT

UFC Fight Night 156: Analýza, Tipy a Sázky

UFC: Analýza, Tipy a Sázky

Ve spolupráci se sázkovou společností Maxi-Tip Vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj UFC FIGHT NIGHT 156: Shevchenko vs Carmouche.

Dnes vám přínášíme UFC tipy redakce od Radima, Pavla a kurzovou analýzu nově obstará Honza, který na Instagramu spravoval úspěšnou stránku MMA Planet a nyní se přidává k týmu MMA Shorties. Přejeme hodně štěstí při tipování 🍀💸

Pokud ještě nemáte účet u Maxi-tipu, stačí se zaregistrovat zde: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=OGR a sázet na nejvýhodnější kurzy.

 

Burns vs Kunchenko – Vítěz Burns 2,11

Kunchenko drží jeden z nejvyšších neporažených rekordů v UFC. Ovšem jeho aktuální soupeř, Gilbert Burns je šestinásobným medailistou z Jiu-Jitsu šampionátů a vítězství nad papírovým favoritem Kunchenkem by znamenalo obrovský zlom v Brazilcově kariéře. Navíc kurz na jeho výhru je velmi lákavý a vyplatí se ho zkusit.

Perry vs Luque – Vítěz Perry 2,63

Mike Perry odstartoval rok 2019 výhrou nad zkušeným Alexem Oliveirou a ukázal, že by ho neměl zdaleka nikdo odepisovat. Před nějakou dobou změnil kemp a jeho dříve agresivní a netechnický styl prošel razantními změnami. Výhra nad rozjetým Luquem by ho okamžitě dostala zpět do TOP 15 welterové divize UFC.

Oezdemir vs Latifi – Vítěz Oezdemir 1,63

Volkan Oezdemir vlétl do UFC jako uragán a hned po třech zápasech si vysloužil titulovou šanci proti Danielu Cormierovi. Od té doby ovšem zaznamenal sérii tří porážek, poslední proti neporaženému Dominicku Reyesovi. Teď má ale příležitost vrátit se na vítěznou vlnu proti už šestatřicetiletému Iliru Latifimu, který je sice legendou váhy, ale to nejlepší už má za sebou. Oezdemir bude mít výhodu rozpětí 8cm a výškovou převahu dokonce 10cm.

Piechota vs Viera – Vítěz Piechota 2,45

Bývalý šampion organizace Cage Warriors měl po dvou výhrách skvělý vstup do UFC, a až v posledním zápase dokázal rozjetý polský vlak zastavit Gerald Meerschaert. Nyní se Piechota postaví proti nováčkovi v UFC Vierovi z Brazílie, který všech pět výher dokázal ukončit před limitem. Viera je několika násobným šampionem v Grapplingu, ovšem první zápas v UFC je vždy něco nového, a tak zde i vzhledem ke kurzu favorizujeme komplexního a zkušenějšího Poláka. Zajímavě se jeví i sázka na -1,5 kola v kurzu 1,8. 

 

Radim
Sázky, Maxitip

Pavel

Honza

Tip na tiket:

Celková úspěšnost tipů z minulých turnajů:

Radim 160 z 278 (57,55 %)

Pavel 161 z 278 (57,90 %)

Honza 43 z 59 (72,88 %)


Přeje hodně štěstí pří vašich sázkách a nezapomeňte, že nás už příští týden čeká turnaj UFC 241 a my pro vás opět připravujeme kurzovou video analýzu a samozřejmě celkové UFC tipy.

Jak se nám dařilo v minulých tipech?

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *