Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Nová organizace IAF představuje vedení a nejbližší plány

Nová organizace IAF představuje vedení a nejbližší plány

Poměrně nedávno jsme vás informovali o tom, že se na české MMA scéně objevil nový hráč jménem I Am Fighter. Krom reality show, ve které mohou účastníci vyhrát až 500 000 Kč, se toho však doposud moc nevědělo. Nyní ale známe jména dvou předních tváří, kterými jsou Petr Ondruš a Ondřej Pála. Serveru Sport.cz se dokonce promotéra podařilo vyzpovídat.


http://139.162.132.153/index.php/2019/07/12/novy-hrac-500k-i-am-fighter/


“My se známe (s Petrem Ondrušem) od dvanácti let, chodili jsme na stejnou základku, oba jsme závodně plavali, pak jsme se potkávali u bojových sportů. Teď jsme si sedli a začali se bavit o MMA. Oba máme určité zkušenosti, vyměnili jsme si nápady, názory a začal se rýsovat projekt I AM FIGHTER,” vysvětlil bývalý přední boxer těžké váhy Ondřej Pála. “Nezáleží na tom, jak mě budete nazývat. Já v televizi působil jako vedoucí produkce a nikdy mi nevadilo vzít do ruky světlo, kameru. Rád pomůžu, když je potřeba. Rád lidem řeknu, co chystáme, ale klidně budu na akci nosit bedny k oktagonu, když bude třeba.”

Plány IAF

Vlajkovou lodí nové organizace je zmíněná reality show, ale také první turnaj, který se aktuálně plánuje na říjen, “Máme připravené dva pilíře. Prvním je organizace IAF a druhou částí bude sportovní reality show I AM FIGHTER, kam mají možnost přihlásit se všichni, kteří mají chuť a baví je MMA. Zápasníci, i ti, kteří začínají, amatéři, profesionálové, prostě kdo chce, jde nám o tvář, osobnost. Jedinou hranicí je věk šestnácti let. Dáme lidem šanci se půl roku připravovat pod nejlepšími trenéry, zažijí profesionální přístup. Kdo má zájem, může se přihlásit do konce srpna, už teď máme přes tisíc přihlášených. Finálový večer poté proběhne na konci února 2020. Vybereme sto lidí na castingu, z nich poté nejlepších šestnáct a s těmi budeme pracovat… 10. října pořádáme akci v Praze, kde lidem představíme i vybrané adepty do reality show.”

Ondřej Pála IAF

Ondřej Pála

V souvislosti se startovkou se mluví hlavně o jménech, která nepodepsala s organizací OKTAGON MMA. Mezi ně patří například Petr Kníže, Tomáš Fiala, Daniel Brunclík, Vasil Ducár, Martina Jindrová, Jan Malach, Petra Částková, Jaroslav Poborský a mnohá další. Původně měl být hlavní hvězdou Viktor Pešta, ale ten nakonec zvolil jinou cestu. Co se týče reality show, tak dle našich informací se jedná o tom, že jí bude možné sledovat v televizi. Vzhledem k tomu, že doposud nedošlo k finální dohodě, však tuto informaci zatím nemůžeme potvrdit.

V návaznosti na fatální neúspěch XFN samozřejmě každého napadá, kdo bude nový projekt financovat, což Pála naznačil, “Začínáme v řádech milionů, jinak se taková akce nedá rozjet. Máme partnery, s dalšími jednáme. Až bude vše jasné, máme v plánu uspořádat tiskovou konferenci, kde oznámíme více. Chceme se vyhnout partnerům jako jsou kasina, striptýz kluby, chceme jít jinou cestou.”

Plány zní v tuto chvíli zajímavě, tak uvidíme, co se dozvíme na plánované tiskové konferenci, která zatím nemá stanovený přesný termín. V případě, že se chcete stát součástí připravovaného projektu, tak navštivte web www.iamfighter.cz.

Zdroj: Překvapení na české scéně. Těžká váha, která trénovala s Kličkem, se vrhla na MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *