MMA Shorties

Co hledáte?

Co nabídne turnaj OKTAGON 14?

OKTAGON14

Co nabídne turnaj OKTAGON 14?

Share

Co nabídne turnaj OKTAGON 14?

V polovině září nás čeká další turnaj organizace OKTAGON MMA – OKTAGON 14. Jeho hlavním zápasem bude pěti-kolová „Bitva o Bratislavu“ Krištofič vs Pukač. Zároveň se můžeme těšit na titulový souboj Deák vs Macek a spoustu dalších zajímavých bitev:

OKTAGON 14

Samuel Krištofič vs Robert Pukač

Krištofič vs Pukač

Hlavním zápasem blížícího se turnaje bude duel Pirát vs Diamantový čávo, kteří se utkají o trůn hlavního slovenského města. Pirát v posledním zápase potřeboval na ukončení necelou minutu, takže bude určitě hodně při chuti. Pukač má aktuálně na svém kontě 2 výhry v řadě, když nejprve dokázal na body porazit Janku a poté ukončit veterána Kuželu. Zatím to sice nebylo potvrzeno, ale spekuluje se o tom, že vítěz tohoto duelu se následně v O2 aréně utká s Makhmudem Muradovem o možnost vyzvat šampiona Davida Kozmu.

Tomáš Deák vs Filip Macek

Deák vs Macek

Turnaj ozdobí i souboj o titul šampiona bantamweight divize. V tom se spolu utkají Tomáš Deák a Filip Macek. Deák je předním slovenským bojovníkem a šampionem organizace FNG, o kterém se v poslední době mluví v souvislosti s organizací Rizin. Macek má aktuálně na svém kontě 5 výher v řadě hned v prvních kolech, na což by v zápase s Deákem, který ho delší dobu odmítal, určitě rád navázal. 

Eva Borodáčová vs Ivy Hašková

OKTAGON 14 Borodáčová vs Hašková

Zatím to sice ještě nebylo oficiálně potvrzeno, ale v Bratislavě by mělo dojít na vyvrcholení reality show Projekt Y. Ve finále by se spolu měly utkat Eva Borodáčová, která v semifinále na body udolala Klinderovou, a Hašková, která kvůli zranění soupeřky postoupila přímo do finále. Jediné, co by mohlo souboj zmařit, je zdravotní stav Borodáčové, která z premiérového souboje odcházela hodně pomlácená.

Igor Daniš vs Daniel Hromek

Daniš vs Hromek

Elitní postojář Daniš se měl původně utkat s Moravčíkem, ale ten bohužel inkasoval tvrdé KO a tak byl ze souboje nucen odstoupit. Hromek však využil příležitosti a Daniše vyzval. Díky tomu se můžeme těšit na hodně zajímavý duel, který ukáže, jak moc všestranní oba bojovníci jsou.

Martin Buday vs Daniel Dittrich

OKTAGON 14 Buday vs Dittrich

Tohoto souboje jsme se měli původně dočkat už na Štvanici, ale kvůli Budayově zranění se přesunul do Bratislavy. Kvůli tomu, že se šampion divize Martínek neprobojoval do UFC je hodně reálné, že vítěz tohoto duelu dostane šanci ho vyzvat. Na turnaji OKTAGON 15 v O2 aréně bychom se tak mohli dočkat bitvy Martínek vs Buday/Dittrich.

Ilja Škondrič vs Ivo Cuk

Škondrič vs Cuk

Legendární trenér Škondrič se ve svém pravděpodobně posledním zápase utká s Chorvatem Cukem. Ten měl v minulosti změřit síly i s Viktorem Peštou, ale kvůli problémům s policií byl nucen ze zápasu odstoupit.

Jan Janka vs Jan Malach

Janka vs Malach

Na turnaji OKTAGON 12 proti Gáborovi Janka neuspěl. Nyní dostává „reparát“ v podobě Malacha, který však svou kůži určitě nedá vůbec lacino. Vzhledem k minulým prohrám by oba borci potřebovali vyhrát, takže bude zajímavé sledovat, který z nich nakonec uspěje.

Lukáš Pajtina vs Jaroslav Jartim

Pajtina vs Jartim

Účastník první řady reality show OKTAGON Výzva Lukáš Pajtina se po delší době vrací zpět do oktagonu. V něm se utká s Jartimem, který při své premiéře v organizaci OKTAGON MMA nestačil na Ryšavého. 

Ronald Paradeiser vs Leo Brichta

OKTAGON 14 Paradeiser vs Brichta

Rony původně po posledním zápase plánoval, že vyzve Ryšavého, ale bohužel přes tvrdého Poláka Legierskiho neprošel. Nyní se mu tedy postaví do cesty Brichta, který se blýskl na turnaji OKTAGON 13, kde naprosto jasně zvítězil nad Alistonem. Leo chtěl sice původně Dohnala, ale očividně neměl problém s přijetím jiného kvalitního soupeře.

Marek Mazuch vs Pim Kusters

Mazuch vs Kustters

Kusterse jsme měli vidět v akci už na turnaji OKTAGON 12, ale jeho soupeř Zuzák na poslední chvíli odstoupil. Mazuch je velkou slovenskou nadějí. Aktuálně má totiž na svém kontě 4 výhry v řadě s tím, že všechny dokázal získat před limitem via TKO.

Lajoš Klein

OKTAGON 14 Lajoš Klein

Lajoš zatím nemá soupeře, ale organizace OKTAGON MMA už před časem potvrdila, že se na akci představí. S ohledem na posledního soupeře se dá očekávat, že znovu dostane nějaké zajímavé jméno, které by mu mělo pomoct na cestě do nějaké z velkých zahraničních organizací.

Jeremy Kimball

OKTAGON 14 Jeremy KImball

Kimball sice původně vyzýval kdekoho a dokonce hrozil možným zápasem v USA, ale nyní to vypadá tak, že svou pozornost upnul k turnaji OKTAGON 14. Vzhledem ke zranění, kvůli kterému trochu nabral, by se chtěl představit v těžké váze a následně se na turnaji OKTAGON 15 utkat s Peštou.

Lístky na turnaj, který se koná 14.9. v Bratislavě najdete ZDE.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *