MMA Shorties

Co hledáte?

„Pevně věřím, že se do toho UFC dostanu,“ říká Karlos Vémola

OKTAGON14 OKTAGON14

„Pevně věřím, že se do toho UFC dostanu,“ říká Karlos Vémola

Share

„Pevně věřím, že se do toho UFC dostanu,“ říká Karlos Vémola

Karlos Vémola, který byl hostem pořadu K.O magazín, má aktuálně před sebou „Zápas století“, ve kterém se na začátku listopadu utká s bývalým šampionem organizace Bellator a slovenskou jedničkou Attilou Véghem. Poté by se rád zmocnil titulu šampiona organizace OKTAGON MMA. V tom všem však nezapomíná na slib, který fanouškům dal, tedy že se vrátí do nejprestižnější MMA organizace na světě – UFC.Karlos Vémola UFC

„Já už nebudu brzdit dvojí kariéru jen proto, abych někomu něco dokazoval. Já si myslím, že už jsem to dokázal několikrát. To, abych dokázal, že jsem československá jednička, od toho mě dělí jediný zápas. Porazit Attilu Végha. Jak porazím Attilu Végha, tak se budu soustředit na svojí kariéru. Až porazím Attilu Végha, tak se o mně bude vědět ve světě. Attila Végh, ať se to někomu líbí nebo ne, je obrovské jméno. Jedno z největších jmen, které v Československu máme. Až ho porazím, tak o tom budou vědět ve světě a potom chci od OKTAGONu titulový zápas v 84 s nějakým velkým jménem,“ prozradil Karlos Vémola plány na další minimálně půl rok.

Cesta zpět do UFC

Karlos Vémola v minulosti několikrát mluvil o tom, že se chce vrátit zpět do UFC, což se prý jen tak nikomu nepovede a svůj slib má pořád v hlavě, „Já opravdu pořád pevně věřím, že se do toho UFC dostanu. Nejen, že tomu věřím, a že to chci sám, ale je to něco, co jsem slíbil svým fanouškům… I kdyby to mělo být na jediný zápas. Až budu ukončovat kariéru, tak si chci říct, že všechno, co jsem slíbil, tak jsem doručil.“


„Nebuďte jako pan Paluska“ reagoval Vémola na Mamutovu kritiku


Karlos se v rozhovoru rovněž rozpovídal o Mamutovi Paluskovi, kterému nedávno poslal ostrý vzkaz, v němž reagoval na jeho stále se opakující prohlášení. V souvislosti s Paluskou, který trénuje v Penta Gymu Praha, Karlos také zopakoval, za jakých podmínek se utká s Viktorem Peštou. Bývalý UFC zápasník ho prý nezajímá do té doby, dokud v polo-těžké váze neporazí nějaké velké jméno, jako je například Jeremy Kimball. Vzhledem k tomu, že duel Pešta vs Kimball bude nejšpíš jedním z hlavních taháků turnaje OKTAGON 15, tento scénář není až tak nereálný.

V listopadu Attila Végh, poté velké zahraniční jméno v titulové bitvě a následně možná Pešta? O slovo se hlásí i německý Terminátor Putz, který v rámci organizace GMC porazil Jay Jaye Gottvalda a sebral mu tak titul šampiona. O soupeře Terminátor rozhodně nemá nouzi.

Dokáže se Karlos Vémola vrátit zpět do UFC?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *