MMA Shorties

Co hledáte?

Cain Velasquez má za sebou povedenou premiéru ve wrestlingu

OKTAGON14 OKTAGON14

Cain Velasquez má za sebou povedenou premiéru ve wrestlingu

Share

Cain Velasquez má za sebou povedenou premiéru ve wrestlingu

Bývalý šampion těžké váhy UFC Cain Velasquez (14-3) se zúčastnil gala v Mexiku – Lucha Libre AAA Triplemania XXVII. Jeho debut by měl být považován za velmi úspěšný.

Cain Velasquez si užil vítěznou premieru na galavečeru Triplemania, který se konal v Mexico City v hlavním městě Mexika. Velesquez se zúčastnil zápasu 3 vs 3 a vystoupil pod přezdívkou “El Toro“. Jeho partnery byli bývalý zápasník WWE Cody Rhodes a bojovník, jehož přezdívka je “Psycho Clown“. Jejich soupeři byl tým “Los Mercenarios“ – “Texano Jr.“, “Taurus“ a “Killer Kross“. Souboj skončil vítězstvím týmu Velasqueze, které si nenechalo ujít více než 22 tisíc diváků v hale.

 

Velasquez se naposledy objevil v UFC oktagonu v únoru letošního roku, když ho za 26 sekund ukončil Francis Ngannou (14-3). Jeho momentální dohoda s UFC mu umožňuje kombinovat starty v MMA i na wrestlingových akcích, a tak by jsme se Caina mohli dočkat i na nějakém z následujích galavečerů UFC, Moje smlouva s UFC mi umožňuje dělat obojí. Dokážu zápasit tak dlouho, jak chci. Po Triplemánii se určitě zúčastním dalších dvou galavečerů.“ 

Těžkou váhu v UFC aktuálně čeká titulový duel mezi Cainovým kamarádem Danielem Cormierem a Stipem Miocicem. Vítěz by se následně mohl utkat se zmíněným Francisem Ngannou, který po slabším období znovu ukončuje soupeře jako na běžícím páse.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *