Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Po stopách matchmakera: OKTAGON 13

Po stopách matchmakera: OKTAGON 13

Po vzoru světových stránek, které vždy po číslovaném turnaji UFC předvídají další kroky vítězů a poražených a tak trochu fušují do práce matchmakerů (nebo jim dávají možnou inspiraci), jsme se rozhodli pro novou rubriku PO STOPÁCH MATCHMAKERA, ve které budeme rozebírat další možné soupeře pro zápasníky organizace OKTAGON MMA. V prvním díle se podíváme co dál po turnaji OKTAGON 13.

Karlos Vémola 27-5

První na koho se podíváme v rubrice “Po stopách matchmakera” je Karlos Vémola. Po dominantní výhře nad bývalým zápasníkem UFC Henrique da Silvou se pro něj nic nemění a jeho další zápas bude v listopadu s Attilou Véghem v O2 aréně. Nicméně Karlos se na tiskové konferenci zmínil, že by rád získal titul ve střední váze. Zde by byl nejspíš opět zajímavý souboj se zahraničním soupeřem, jelikož střední váha OKTAGONu se teprve krystalizuje. Tady nás napadá fanouškům už dobře známé jméno Mikhail Ragozin. Původní zápas, který měl být na programu v květnu na turnaji RCC, se pro Vémolovo zranění neuskutečnil. Pokud by ovšem vyhrál Viktor Pešta nad Jeremy Kimballem, tak by mohl být ve hře i zajímavý duel Vémola vs Pešta.    

Karlos Vemola, Attila Vegh,

Makhmud Muradov 22-6

Muradov si připsal další povinné vítězství v cestě za titulovým zápasem s Davidem Kozmou. Machův příští soupeř bude s největší pravděpodobností vítěz duelu Robo Pukač vs Samuel Krištofič. Nabízí se však i Robert Bryczek. 

Milan Ďatelinka 7-4

Třetí zápas a třetí ukončení v prvním kole! Milan roste každým zápasem a je jen otázka času, kdy se přihlásí o větší slovo ve střední váze. Tady se pro Milana nabízí dva zajímavé match-upy. Tím prvním by mohl být v Česku dobře známý Mantas Zakauskas. Ten si naposledy poradil na turnaji PFN s Danielem Brunclíkem. Další v pořadí by mohl být David Hošek, který zvítězil nad Michalem Varcholou. Hošek se navíc připravuje v pražském RPG gymu a mohl by tak chtít pomstít své kolegy (Brož, Mikulášek), které Ďatelinka porazil.

Václav Mikulášek 5-6

Václav Mikulášek se už začal na socialních sítích provokovat s Branislavem Zuzákem a ten mu to s chutí opětoval. Tento zápas  by byl tedy na místě, pakliže organizace nemá s oběma zápasníky jiné plány.

Best mmamatchups

Jakub Běle 5-6

Navrátilec Jakub Běle prožil vítězný comeback do organizace OKTAGON MMA, když se mu povedlo hned v prvním kole ukončit Miroslava Brože. Běle se vyjádřil, že neví jestli ještě bude hubnout do welterové váhy, ale spíše se bude chtít usadit ve střední váze. Zde by mohl být zajímavý souboj s Andrésem Raškou nebo s Miroslavem Hladkým, který zápasil naposledy v listopadu na Night of Warriors a prohrál s Tomášem Penzem.

Miroslav Brož 8-2

Miroslav Brož se už několikrát vyjádřil, že se bude chtít usadit ve welterové váze. V této váhové kategorii je momentálně největší konkurence a je zde velký počet potencialních soupeřů. V budoucnu bych osobně rád viděl duel Brož vs Úškrt, ale Úškrt se nejspíš objeví na OKTAGONU 14 nebo PRIME 2. Zajímavé se jeví i zápasy s Janem Jankou nebo Lukášem Pajtinou, kterého jsme v zápase neviděli už přes rok.

Leo Brichta 4-2

Brichta si hned řekl o Jakuba Dohnala, ale tuto možnost hned shodil ze se stolu Ondřej Novotný, alespoň prozatím. Kdo se tedy nabízí pro Leo Brichtu? Ronald Paradeiser! Tohle by byl zápas, který by diváky zvedal ze sedaček. Další variantou by mohl být Marek Bartl, který se nenápadně propracoval až na pět výher v řadě. Naposledy porazil na OKTAGONu 11 Azize Dauliatova.

Viktor Pešta 15-5

Pešta pomalu přechází do polotěžké váhy, kde by se rád utkal s Karlosem Vémolou. V cestě by mu měla stát překážka jménem Jeremy Kimball, se kterým by se měl utkat v listopadu v O2 aréně. Pokud by Kimballa porazil, tak by nejspíš atraktivnímu zápasu s Karlosem nic nebránilo.

Pešta vs Kimball

David Dvořák 17-3

David Dvořák už dávno přerostl český CZ/SK rybníček a není ani moc evropských soupeřů, kteří by se chtěli měřit s českým hrobníkem“. Pro Dvořáka by mohla být dobrá varianta střídat OKTAGON se zahraničními organizacemi, pokud by se chtěl i nadále, alespoň jednou za čas představit před českým publikem.

Jakub Bahník 5-3

Třetí výhra v řadě a čtvrté KO. Jakub Bahník se celkem rychle rozjíždí a svými výkony upoutal pozornost nejednoho fanouška. Pokud by se do OKTAGONu vrátil Matěj Kuzník, tak bychom viděli tento zápas jako velice zajímavý matchup. Další možností by mohl být vítěz zápasu Jan Janka vs Jan Malach, nebo už zmiňovaný Marek Bartl. 

Michal Konrád 4-6

Michal má za sebou dvě porážky via TKO v prvním kole a potřeboval by nějaký zápas, který by mu sedl. Pokud bude u organizace pokračovat Aliston Cordeiro, kterého doslova přejel Leo Brichta, mohl by to být pro Konráda zajímavý zápas. Dále se nabízí duel s veteránem Jaroslavem Poborským, u kterého nikdy nevíte, čím vás překvapí. 

Tomáš Kvapil 5-2-1

“Kvápa” si bude muset chvilku od MMA odpočinout, jelikož si ze zápasu se Španělem Davidem Morou odnesl nepříjemné zranění v podobě vykloubeného ramene. Pro oko fanouška se nabízí odveta s Denisem Tripšanským. Jejich první zápas skončil remízou a další měření sil by mohlo přinést další pěknou podívanou. Další variantou by mohl být opět zahraniční soupeř.

Doufáme, že se Vám naše nová rubrika Po stopách matchmakera bude líbit a třeba se naše odhady občas vyplní. Budeme rádi za vaše připomínky a inspirace do budoucna.

Jak se nám líbil turnaj OKTAGON 13 se můžete dočíst v níže uvedeném reportu

http://139.162.132.153/index.php/2019/07/29/oktagon-13-do-tretice-vseho-dobreho/

Tags:

Mohlo by vás zajímat

10 komentářů

  1. Daniel Leňo 05/08/2019

    Veľmi dobrá rubrika. Len tak dalej !

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *